ali me fant ne spoštuje?
Kaj pa si pišeta po mailu?
Če je to zgolj prijateljsko pisanje potem res ne vidim problema. Tudi, če gre na pijačo s prijateljico, zgolj prijateljsko ne vidim problema. Pa saj, če imamo partnerja še ne pomeni, da moramo prekiniti stike s prijatelji.
Zakaj pa ti vse to skriva je drugo vprašanje. Ali ni samo “prijateljsko” ali pa si mu mogoče kdaj dala vedeti, da ne želiš, da ima prijateljice in je vzrok tukaj?
Drugo pa je, ker tebe moti. Če te moti že sedaj kaj bo šele čez leta.
Vsekakor je nujen pogovor.
https://www.facebook.com/actio.si
Forum je zaprt za komentiranje.