ali kdo ve?
komot
za več ima stroškov kot prihodkov, odpišejo kakšno slabo naložbo (npr. gradbinca), ugotovijo, da je delnica najboljšega soseda vredna 1/2 manj kot lani … pa so še dobro zvozili ☺
btw: gre za bilančno izgubo!! .. številke — da so v malori vedo že dolgo, damo vseh zidov še niso pojedli ☺
Dobro res, da ne poznam njihovih bilanc tudi ne bom sodil, ce so odpisali kaksno slabo nalozbo ampak vendarle se mi zdi to velika izguba sploh za igralnico.
Zanimivo una v Portorozu pa bi sla clo kmal v stecaj.
No pa sej se fajn znajdejo odprejo kurben.haus pa je 😀 :D[/quote]
poglej kako so pokleknili SCT, Vegrad, Merkur, Primorje, … kaj JE!! pravi problem NLB, NKBM, …
itak pa: če ne razumeš … crkni — sicer boš plačal preko DDV, trošarine za bencin in alko, davek na nepremičnine … skratka: nisi vreden biti državljan, če ne veš osnov !!
Dobro res, da ne poznam njihovih bilanc tudi ne bom sodil, ce so odpisali kaksno slabo nalozbo ampak vendarle se mi zdi to velika izguba sploh za igralnico.
Zanimivo una v Portorozu pa bi sla clo kmal v stecaj.
No pa sej se fajn znajdejo odprejo kurben.haus pa je 😀 :D[/quote]
poglej kako so pokleknili SCT, Vegrad, Merkur, Primorje, … kaj JE!! pravi problem NLB, NKBM, …
itak
pa: če ne razumeš … crkni — sicer boš plačal preko DDV, trošarine za bencin in alko, davek na nepremičnine … skratka: nisi vreden biti državljan, če ne veš osnov !![/quote]
Ja ja itak SCT, Vegrad, Primorje in pa sploh Merkur so podobni primeri, da ne govorim o NLB al pa clo NKBM to je vse isto. Vse podobno isti razlogi za zgubo ni kej.
Pač prikažejo toliko in toliko nekih (fiktivnih) stroškov, denar si pa “prjatli” razdelijo “pod mizo”.
V bistvu niti mize nimajo to pri nas naredijo kar vsem na očeh…. boli jih q…. kdo jih gleda, saj vsi, ki bi lahko karkoli ukrenili držijo parklje v koritu.
Potem samo še uprizorijo farso za javnost, kao druga stranka na oblasti 😉
poglej kako so pokleknili SCT, Vegrad, Merkur, Primorje, … kaj JE!! pravi problem NLB, NKBM, …
itak
pa: če ne razumeš … crkni — sicer boš plačal preko DDV, trošarine za bencin in alko, davek na nepremičnine … skratka: nisi vreden biti državljan, če ne veš osnov !![/quote]
Ja ja itak SCT, Vegrad, Primorje in pa sploh Merkur so podobni primeri, da ne govorim o NLB al pa clo NKBM to je vse isto. Vse podobno isti razlogi za zgubo ni kej.[/quote]
ti se lahko zapufaš, ker imaš dobre prihodke – za nakup stanovanja za npr. 300.000€.
izgubiš službo (ko te je.be) — ampak banka pa tvojega stanovanja ne more prodati za 300.000€ … ampak samo za 100.000€ … in tako ti pahneš banko v izgubo … simpl.
Forum je zaprt za komentiranje.