Ali je to normalno?
Peljal psičko na ( Veterinarsko fakulteto v Ljubljani ) na pregled v večernih urah , plačal za osnovni pregled 34€, nakar ugotovi da bo potrebno v laboratorij, ker zvečer ne delajo, nas je naročila takoj zjutraj naslednji dan, in so zopet zaračunali 34€ za osnovni pregled, čeprav je bila pregledana pred dvanajstimi urami !!!, pregled v laboratoriju 286€, nakar ugotovijo da je vse brez posebnosti.
Mogoče ti bodo na tem forumu vedeli kaj več povedati http://med.over.net/forum5/list.php?44
ok in cena kot praviš osnovnega pregleda krvi ti ni sporna, sporen ti pa je dvakrat plačan pregled
no mene pa zanima zakaj ti in podobni primeri ne vprašate to tam, kjer se vam je problem pojavil. od tam greste ne da bi vprašali, potem pa na forumu sprašuješ ti npr zakaj si plača 2x pregled – se ti zdi to bolj primerno, kakor da bi vprašal to tam kjer so ti zaračunali in bi ti npr lahko odgovorili iz prve roke??
razumela bi, da iščeš nekoga, da bi se zgražal skupaj s tabo, potem ok, če iščeš odgovor – halo klinika…………
če tako pač je, potem tako pač je…… ni kej – pa mislim, da je povsod tako
pohvala pa, da skrbiš za psa – to pa resno mislim !
ko sem enkrat v službi povedala koliko sem plačala za operacijo sem dojela, da bi se večina odločila za evtanazijo, ker je znatno ceneje
vesel bodi torej, da je vse ok. logike ni ravno več veliko … in pač odmisli unih 34€, tolaži se, da je to sam 10% od cene :)))))))
Aleksandra,
Nikakor mi ni žal celotnega zneska za našo psičko, res ne!
Se mi pa ne zdi prav glede dvojnega plačila, če je dohtarce prejšni večer pregleda psičko in jo napotila v nadaljne preiskave naslednji dan takoj zjutraj, zakaj je biu potreben še enkrat pregled, sicer pri drugi dr., pa vseeno, vse piše v kartoteki.
Forum je zaprt za komentiranje.