Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ali je to normalno?

Ali je to normalno?

Peljal psičko na ( Veterinarsko fakulteto v Ljubljani ) na pregled v večernih urah , plačal za osnovni pregled 34€, nakar ugotovi da bo potrebno v laboratorij, ker zvečer ne delajo, nas je naročila takoj zjutraj naslednji dan, in so zopet zaračunali 34€ za osnovni pregled, čeprav je bila pregledana pred dvanajstimi urami !!!, pregled v laboratoriju 286€, nakar ugotovijo da je vse brez posebnosti.

Mogoče ti bodo na tem forumu vedeli kaj več povedati http://med.over.net/forum5/list.php?44

Živimo v norem kapitalizmu….Kjer so vse norosti normalne….:)

kaj so pa gledali za 286€ – to si pozabil povedati………

sovražim kadar kdaj kdo kaj napol napiše in pumpa narod, češ kako je vse grozno

Mislim da je vsem, vsaj večini, jasno, kakšne so osnovne preiskave v laboratoriju?

Sicer ni problem glede preiskav, ampak v dvakratnem plačilu za osnovni pregled.

[/quote]

nehi no, osnovne preiskave za 300€ – kje pa ti živiš

286€ Aleksandra ja, ne 300€!

Vidiš, tudi tebi je grozno, očitno ne moreš verjet?!

Živim v Ljubljani.

Pa da se razumemo, ni problem v ceni preiskave, mi ni žal !

ok in cena kot praviš osnovnega pregleda krvi ti ni sporna, sporen ti pa je dvakrat plačan pregled

no mene pa zanima zakaj ti in podobni primeri ne vprašate to tam, kjer se vam je problem pojavil. od tam greste ne da bi vprašali, potem pa na forumu sprašuješ ti npr zakaj si plača 2x pregled – se ti zdi to bolj primerno, kakor da bi vprašal to tam kjer so ti zaračunali in bi ti npr lahko odgovorili iz prve roke??
razumela bi, da iščeš nekoga, da bi se zgražal skupaj s tabo, potem ok, če iščeš odgovor – halo klinika…………

Aleksandra,

seveda sem takoj vprašal na kliniki zakaj dvakratno plačilo za osnovni pregled, odgovor, da se vsakič plača pregled!

Glede laboratorija, da so takšne cene, da je res drago, in da tako je!

če tako pač je, potem tako pač je…… ni kej – pa mislim, da je povsod tako

pohvala pa, da skrbiš za psa – to pa resno mislim !

ko sem enkrat v službi povedala koliko sem plačala za operacijo sem dojela, da bi se večina odločila za evtanazijo, ker je znatno ceneje

vesel bodi torej, da je vse ok. logike ni ravno več veliko … in pač odmisli unih 34€, tolaži se, da je to sam 10% od cene :)))))))

Aleksandra,

Nikakor mi ni žal celotnega zneska za našo psičko, res ne!

Se mi pa ne zdi prav glede dvojnega plačila, če je dohtarce prejšni večer pregleda psičko in jo napotila v nadaljne preiskave naslednji dan takoj zjutraj, zakaj je biu potreben še enkrat pregled, sicer pri drugi dr., pa vseeno, vse piše v kartoteki.

to je koker vstopnina 🙂 pozabi, pa bo

Pozabljeno…..

narod nima kaj za jest ti ki imaš polno rit vsega pa mečeš eure za pesa

meče svoje, ne tvoje

zdej bi mogu tvojih 8 otrok futrat k ste jih nardili pa niste razmišljali kdo jih bo hranu?

vsak naj si omisli tisto kar lahko vzdržuje!

Psička je moja, prevzeu sem vso odgovornost nad njo ko je prišla v našo hišo, je naš družinski član, sicer jo ne morem primerjat z otroki, je naša, in vse bomo postorili da bo živela srečna in zdrava!

Bravo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close