Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ali je res da ti OBČINA lahko plača študij

ali je res da ti OBČINA lahko plača študij

Nekje sem slišal ,da ti baje lahko občina plača študij?
A, bi bilo to možno?

Ja, je ja… Vsaj eni znanki so ga, tist ko je želela, ne sam tist ko majo menda razpisano, sam vem, da si je to zrihtala prek vez, če se pa da kr tako, ti pa ne vem povedat, itak pa da ti lahk izredni študij plačajo, če si na zavodu prijavljen in daš prošnjo.

Odtipkaš spletno stran tvoje občine, najdeš razpise in se prijaviš. Pri nas je razpis izšel mislim da februarja ali marca, trajal je do porabe sredstev.

Druga opcija je Zavod za zaposlovanje, ti občasno krijejo prekvalifikacijo predvsem za deficitarne poklice – strojništvo, elektrotehnika, računalništvo..

Poizkusiti ni greh !

Meni zavod za zaposlovanje še 130 jurčkov ni hotel kriti za izobraževanje, kljub prošnjam in moledovanju navkljub.

lp

tudi meni niso hotli na Zavodu dati za kotizacijo za eno mednarodno konferenco, na kateri sem potem sodelovala na svoje stroske…

Preklete barabe na zavodu tudi meni niso hotleplačat šolanja..z vezami dalec prides,vendarjih jaz nimam..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close