Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › AB za podpredsednico na GZS AB za podpredsednico na GZS NM-3w 23.09.2013 ob 21:18 zadnji odgovor 23.09.2013 ob 20:27 sektor kur.be ☺ bolj voljne za vse in ne imei svojega mnenja, pa za vsako ceno ugajati “izkoriščanim” pa v javnosti ni znana ☺ Prijavi -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub] Forum je zaprt za komentiranje.