Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek A vam partner gre kaj na živce

A vam partner gre kaj na živce

Mislili ste na začetu da je to to in se pokaže, da ni. Ne veste pa, kaj naredit in počasi samo tonete bolj in bolj

Saj nikoli ni čisto tako, kot si mislimo.
Zato pa je bolje imeti manj pričakovanj, ker potem manj pričakujemo od partnerja in je manj možnosti, da nas bo jezilo.


Lahko se naučiš plavati. 🙂
Sprejmeš dejstvo, da ni tako, kot si misliš, da bi moralo biti.

Kaj naredit je zelo težko rečt, ker je vse odvisno od situacije…. ali sta še sama…. ali so že otroci…. ali

Če ni druge rešitve in če je zadeva preveč moteča in nevzdržna, potem je boljše naredit konec temu živciranju, ker sicer lahko oba skupaj potoneta.

Seveda mi gre (prav tako obratno!!!) po toooolikih letih, pa kaj. S tem se naučiš živet, sprejmeš, da nihče ni popoln in da nihče nima vedno perfektnega dne. Takrat to glasno povem (ali pove) in se izogneva konfliktnim situacijam. Saj me/partnerja mine.

Če pa ne mine, takrat pa je treba zaznat problem in ga rešit ali pa pot pod noge

Bi bilo že čudno, če mi partner po devetih letih veze ne bi šel na živce in tudi jaz njemu. :))

….da pa človek poveča svojo živčno proti-partnersko odpornost, potrebuje vsaki dan vsaj dve uri odmika in v tem odmiku ni upoštevan čas v službi.

Kaj naredit je zelo težko rečt, ker je vse odvisno od situacije…. ali sta še sama…. ali so že otroci…. ali

Če ni druge rešitve in če je zadeva preveč moteča in nevzdržna, potem je boljše naredit konec temu živciranju, ker sicer lahko oba skupaj potoneta.[/quote]

A potem pa nova hiša, pa nova serija otrok in zgodovina se ponavlja, pa zopet….n*x.

Čudno?
Ja, verjetno bi bilo res čudno, ampak s tem se pa menda res ne bomo sprijaznili in tolerirali, ali pač?

Kaj naredit je zelo težko rečt, ker je vse odvisno od situacije…. ali sta še sama…. ali so že otroci…. ali

Če ni druge rešitve in če je zadeva preveč moteča in nevzdržna, potem je boljše naredit konec temu živciranju, ker sicer lahko oba skupaj potoneta.[/quote]

A potem pa nova hiša, pa nova serija otrok in zgodovina se ponavlja, pa zopet….n*x.[/quote]

Mogoče pa je to res najboljša rešitev. Ne moreš nekaj sprejeti, s čimer se ne strinjaš. Lahko dopustiš, ampak sprejmeš pa ne… In vedno bo, vedno bo prihajalo nazaj, to kar ne sprejmeš, vedno bo tolklo ven, ti razbijalo na dušo in razgaljalo občutke.

Meni moj ne gre nič na živce. Po ene 17 letih sva se že čist uskladila, kdaj naj se kdo umakne …in kateri prostor je čigav. Še dobro, da imamo dovolj prostora …

Pol pa vihar mine … in je vse spet cool … no, do naslednjega …

Mogoče me moti samo to, da si želi non stop plezati po meni ..

Koliko pa je to : ne želi non stop… kolikokrat pa je potem, če ni non stop…

it tvojega stavka pa res ne razumem .. sem blond …

sem rekla, da si želi non stop plezati po meni .. ko me zagleda, je že zraven … si sploh več ne upam iz kopalnice, da se prej ne oblečem … z leti pa ga še bolj nosi …

Ups. Sem narobe brala.
No, je to res tako slabo?

it, ko berem vse zapise na forumu, ugotavljam, da me tudi to ne moti … sem prav ponosna, da sem mu po 17 letih še vedno sexi 🙂

se pravi .. nič me trenutno ne moti …

To!
Uživajta še naprej. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close