A vam partner gre kaj na živce
Seveda mi gre (prav tako obratno!!!) po toooolikih letih, pa kaj. S tem se naučiš živet, sprejmeš, da nihče ni popoln in da nihče nima vedno perfektnega dne. Takrat to glasno povem (ali pove) in se izogneva konfliktnim situacijam. Saj me/partnerja mine.
Če pa ne mine, takrat pa je treba zaznat problem in ga rešit ali pa pot pod noge
Kaj naredit je zelo težko rečt, ker je vse odvisno od situacije…. ali sta še sama…. ali so že otroci…. ali
Če ni druge rešitve in če je zadeva preveč moteča in nevzdržna, potem je boljše naredit konec temu živciranju, ker sicer lahko oba skupaj potoneta.[/quote]
A potem pa nova hiša, pa nova serija otrok in zgodovina se ponavlja, pa zopet….n*x.
Kaj naredit je zelo težko rečt, ker je vse odvisno od situacije…. ali sta še sama…. ali so že otroci…. ali
Če ni druge rešitve in če je zadeva preveč moteča in nevzdržna, potem je boljše naredit konec temu živciranju, ker sicer lahko oba skupaj potoneta.[/quote]
A potem pa nova hiša, pa nova serija otrok in zgodovina se ponavlja, pa zopet….n*x.[/quote]
Mogoče pa je to res najboljša rešitev. Ne moreš nekaj sprejeti, s čimer se ne strinjaš. Lahko dopustiš, ampak sprejmeš pa ne… In vedno bo, vedno bo prihajalo nazaj, to kar ne sprejmeš, vedno bo tolklo ven, ti razbijalo na dušo in razgaljalo občutke.
Forum je zaprt za komentiranje.