Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a vam je zal za TRS?

a vam je zal za TRS?

Zivjo!
Spremljate politiko, ste jezni? Jaz tudi.Zelo.
Sem izbrala naslov, da bi malo pritegnila, zelela pa sem povedati slednje:
Smo imeli volitve, smo imeli tudi izbiro, tudi nove obraze. NIMAM NIC S TRSom!
Na zadnjih volitvah bi jih volila, pa sem kot mnogi drugi rekla, mah itak nimajo sans, dejmo volit nekoga ki jih ima vec. Kot ovca in kompromisno sem potem podprla PS, pa nisem naivna, vem da je bila tudi to (pre)slaba izbira.
Skratka, a vam je zal, da nismo mi, ki bi lahko podprli cesa drugega, zaceli pot po kateri bi sporocili nasim “elitam”, da je dovolj njihovega sranja, da jih gledamo ze od pamtiveka.
MI DRZAVLJANI SMO TISTI, KI NICESAR NE NAREDIMO. Mi!!

1.PS- Jankovic mi je ena taka pozitivna faca, Ljubljano je res uredil, a bi znal tudi Slovenijo?
2.SD- Pahorja ni vec, kar ne pomeni da so zdaj boljsi, na sceni so ze od osamosvojitve..a zasluzijo sploh se en mandat?
3.SDS=Jansa, cigar politika je nevarna, lahko bi se ze kaj naucili, pa se 20% slovencev noce ali ne more..
4. SLS ne, so samo agrarni podaljsek SDSa. So moz beseda?
5. DLGV ne, so mescanski podaljsek Janse. houruk stranka.
6. NSi bi se slo, ni realno pricakovati da bi presegli 10%, naj ima ta katoliska zmerna konzervativna stranka svojo priloznost. Mojega glasu pac ne.
7. DeSUS: A se je kdo zamislil, kako dalec je priplezal Erjavec. Minister za zunanje zadeve, po tem, ko je bil tam mnogo bolj kompetenten Zbogar ( ne navijam osebno zanj!!) A se samo meni to zdi absurd?

MLadi nergate, na volitve ne greste, angazirate se ne, niti ne veste osnov, ABC politike, mislite da so vsi isti.Pa niso!
Starejsi postajate konzervativni, mnogi ste izgubili obcutljivost pravih demokraticnih drzavljanov in zamahnete z roko tudi ko se vas tepta.
Najstarejsi so pravzaprav nas up, vendar je njihovo obzorje samo se visina pokojnine..Drugo je ze prevec. (Zakaj mnoge starejse gospe v moji soseki ne locujete odpadkov?)

Ko bi lahko izbrali drugace tega ne naredimo. Clovek dobi obcutek, da si pravzaprav zasluzimo kar imamo. MOrda bi nam moralo bit se mnogo slabse. A bomo takrat koncno vstali in rekli KONEC?

Zato v premislek: Nase edino orodje so volitve, podpora alternativi ki se bo vzpostavljala, samo moznost ji je treba dati. nazadnje sva sla z ocetom na volitve, me je vprasal kaj naj podpre. sem rekla, mah, pa dej listo za cisto pitno vodo, vsaj skode ne bo:) skoda ker jim nisva volila kar oba.

Pogovarjajmo se o tem.

Enkrat bo:)

Saj ne moreš verjet. Avtorica se je najprej evidentno postavila na določeno politično stran in žali drugačne politične stranke, nato pa predlaga, da se pogovarjamo. O čem, lepo prosim?

Moderator naj to temo prestavi na forum “Politični čvek” al’ kaj je že, tam pa naj si avtorica da duška.

ce moja tema res tako deluje, potem naj se jo zapre.. se opravicujem.

Recimo stranko SLS si opisala kot agrarni podaljšek SDS. To je kar huda trditev, pa nimam nič s to politično stranko. Se zavedaš kakšno zgodovino imajo ljudske politične stranke v Evropi? Po drugi strani pa je bila SLS tudi v drugačni (ne le desnosredinski) vladi.

http://tzerozzi.blogspot.com/2012/09/mea-maxima-culpa.html


Dolgo je rabil, da je začel razmišljati s svojo glavo.

Saj to je dejstvo, da si zaslužimo kar imamo. Večina kroji usodo nas vseh.

Vsi so za na odpad. Večina od ta glavnih, pa bi že zdavnaj morala sedeti v zaporu.
Če bi pravna država delovala. Ne deluje pa, ker je to v njihovem interesu, da ne deluje.
Zato je vseeno ali voliš rdeče ali plave ali vijoličaste…Ne morem verjeti, kako je lahko narod tako tupast, da na volitvah podpre največje bandite, kar jih je v tej državi.
Če bi imel možnost kam iti, bi se že zdavnaj izselil iz te mafijske države.

Brezveze se je pogovarjati o politiki, so v njej sami kriminalci, torej čemu bi se pogovarjala o nekih posameznikih in njihovih političnih progamih, če večinoma vsi dokazujejo, da so brez morale in brez občutka za narodov blagor oz kaj storiti, da bi bolje živeli. So nekaj kar bi bilo potrebno v naši državi trajno ukiniti in zaprositi tujino, da naj naredijo red v naši državi, sami ga pač ne zmoremo. V zadovoljstvo mi je, da še nisem šla zaenkrat na nobene volitve, se požvižgam na to državljansko dolžnost oz ne dam glasa v podporo kriminalu. Sem se že tudi vprašala, kdo so tisti lahkoverni posamezniki, ki rinejo na volišča in znova in znova omogočajo večinoma istim ksihtom, da se lahko šopirijo ob proračunskih koritih v nedogled. Narod je žal mnogo premalo kritičen do vsega kar se tiče slovenske politike, politikov in ne vem zakaj je temu tako, mislim pa da niti nočem vedeti.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Jaz pa priznam da sem takrat dal glas Krambergerju. Tem krimninalcem pa res ne bom, pa ne glede na njihove barve.

malo se ozrita nazaj-vseh 20 let psa še nekaj…
država je imela čez 20 miljard kapitala, danes ga ima slabih 9.
Vse-prav vse vlade so kradle in tudi danes ni nobenega resnega namena državna podjteja prodat.Država je zelo slab gospodar, posamezni politiki samo gledajo kje lahko kaj sebi v prid naredijo.
Vse vlade do sedaj so dokapitalizirale banke iz našega-davkoplačevalskega denarja, da so potem zopet njihovi-vladni direktorčki posameznikom dodeljevali kredite s čudno obrestno mero, ali pa celo nelikvidnim podjetjem v še bolj čudni lasti…..banda hudičeva, BANDA !!

Ne vem, kaj želiš povedati, razen tega, da očitno voliš levico.
Tako blazno mi je zanimivo, ko ljudje opisujejo Jankoviča kot rešitelja. Tu se vidi, kako nedorasli smo demokraciji in kako nizka pričakovanja imamo. Da nam je dovolj dober nek mafijski tat in smo pripravljeni tudi to spregledati, samo da bo še kaj koristnega za nas naredil…

Ja, pač nov Tito. Očitno se nam čušta po starih časih, ko je nekdo drug skrbel za nas in nam ni bilo treba prevzeti odgovornosti zase.

Pandora, saj zato je mene tudi zmotilo avtoričino pisanje. Saj sploh ne gre za to, da bi (ona) volila levico, ona je namreč evidentno izpostavila – pohvalila le enega politika, da je taka “pozitivna faca”. Kaj se šteje za pravo levico, je drugo vprašanje in v slovenskem prostoru je zame prava levica SD in ne PS. Prava desnica pa je NSi. Politična opredelitev sama po sebi ni napačna, če ima oseba vrednote in pošteno živi.

Pandora, saj zato je mene tudi zmotilo avtoričino pisanje. Saj sploh ne gre za to, da bi (ona) volila levico, ona je namreč evidentno izpostavila – pohvalila le enega politika, da je taka “pozitivna faca”. Kaj se šteje za pravo levico, je drugo vprašanje in v slovenskem prostoru je zame prava levica SD in ne PS. Prava desnica pa je NSi. Politična opredelitev sama po sebi ni napačna, če ima oseba vrednote in pošteno živi.[/quote]

Jankovič bi bil za ameriške razmere ultra republikanec, torej izrazit desničar, ki ga žene neizmeren pohlep po denarju. Poštenost bi morala biti glavna odlika politika, ki bi jo pri tem Jankoviču lahko iskali pod drobnogledom pa ne bi bilo ne duha in ne sluha o njej.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

nisem za Jankovića ali kogar koli drugega, zlasti akterji pri Patrii so sporni. ampak nalijmo si čistega vine: kdo od nas ni bil vesel kadar mu je uspelo izogniti daveku, prelisičiti policista pri prehitri vožnji, izsiliti neplačilo zamudnine se v knjižnici, izsiliti sosednji avto, ponižati sodelavca v službi v korist lastnega napredovanja, čeprav je imel prednost…poštenost pač ni naša vrlina. taki smo!!! in take smo si zaslužili. edino kar nas rešuje je to, da je Dob premajhen za vse. in upam, da bo šlo kmalu vse k vragu!!, da bomo lahko zgradili iz ruševin, ki bodo ostale novo, boljšo predvsem pa manj pokvarjeno družbo

Ultra republikanec ali kaj drugega… ni važno: predvsem bi bil v zaporu :))))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close