Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A tudi vam šteka pri prikazu odgovorov?

A tudi vam šteka pri prikazu odgovorov?

Na določeni temi mi kaže, da je 10 odgovorov, ko pogledam, ne vidim nobenega?

V drugi temi sem podala odgovor, a mi le ta ni bil viden.

Včeraj sploh nisem mogla citirati, ker se je pri “i’m not a robot”, moder krogec vrtel v nedogled, ni šlo naprej.

 

ta forum je totalno prizadet, jaz nikol ne morem sploh prvo napisat komentarja, vedno javi error, tako da si ga skopiram in ga še enkrat objavim pol prime. včasih napiše da tema ne obstaja več, občasno pa kar vrže odgovor v neko drugo temo na katero nisem sploh še nikol kliknil. boš že skapirala kako deluje, je pa do kraja zbugan.

 

evo ravno sem dobil:

 

Imajo cajt zajebavat ker lahko, dol terajo še teh 5 uporabnikov..

 

 

Osebno sem trikrat poskusil dodajati fotografije.

Uporabil sem vseh 5 ali 6 “navedenih” možnosti, pa ni šlo.

Nato sem se registriral, spet poskusil, pa spet ni šlo.

———————————————————————————

Je na tem forumu kakšna dobra duša, ki sam brez najmanjšega problema dodaja fotografije (ne link, temveč fotografije, ki so objavljene takoj pod tekstom) pod svoj tekst?

Ne samo, da bom hvaležen, vabim ga na kavo in mu dam za uporaben info še 15 evrov, kar je za starega deca z majhno pokojnino primerna nagrada…

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 11.05.2024 ob 12:50

Osebno sem trikrat poskusil dodajati fotografije.

Uporabil sem vseh 5 ali 6 “navedenih” možnosti, pa ni šlo.

Nato sem se registriral, spet poskusil, pa spet ni šlo.

———————————————————————————

Je na tem forumu kakšna dobra duša, ki sam brez najmanjšega problema dodaja fotografije (ne link, temveč fotografije, ki so objavljene takoj pod tekstom) pod svoj tekst?

Ne samo, da bom hvaležen, vabim ga na kavo in mu dam za uporaben info še 15 evrov, kar je za starega deca z majhno pokojnino primerna nagrada…

FB IMG 1715121042632

Registrirajte se, pa ne bo teh težav.

Na čvek123 teh težav ni. Tuki pa skos neki šeka.

Registrirajte se, pa ne bo teh težav.

Sem se registriral, pa tudi ni šlo…

Bom še enkrat poskusil zvečer. Bom poročal o rezultatu…

Star dec

Pejt na tole spletno:

https://imguh.com/

 

Spodi klikn v modr/zelen (nek pac) oblack – start uploadig

Pobrskaj za zeleno foto.

Klikn upoad.

Ko jo 100% naloži, odpri sliko in potem kopiraš povezavo slike.

Tk bi moglo it.

Evo kavo sm med tipkanjem spila. Ti pa seb kaj privošči?

 

Lp

Celi forum šteka…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close