A tudi vam šteka pri prikazu odgovorov?
ta forum je totalno prizadet, jaz nikol ne morem sploh prvo napisat komentarja, vedno javi error, tako da si ga skopiram in ga še enkrat objavim pol prime. včasih napiše da tema ne obstaja več, občasno pa kar vrže odgovor v neko drugo temo na katero nisem sploh še nikol kliknil. boš že skapirala kako deluje, je pa do kraja zbugan.
evo ravno sem dobil:
-
Error: Your reply cannot be created at this time.
Osebno sem trikrat poskusil dodajati fotografije.
Uporabil sem vseh 5 ali 6 “navedenih” možnosti, pa ni šlo.
Nato sem se registriral, spet poskusil, pa spet ni šlo.
———————————————————————————
Je na tem forumu kakšna dobra duša, ki sam brez najmanjšega problema dodaja fotografije (ne link, temveč fotografije, ki so objavljene takoj pod tekstom) pod svoj tekst?
Ne samo, da bom hvaležen, vabim ga na kavo in mu dam za uporaben info še 15 evrov, kar je za starega deca z majhno pokojnino primerna nagrada…
star dec, 11.05.2024 ob 12:50
Osebno sem trikrat poskusil dodajati fotografije.
Uporabil sem vseh 5 ali 6 “navedenih” možnosti, pa ni šlo.
Nato sem se registriral, spet poskusil, pa spet ni šlo.
———————————————————————————
Je na tem forumu kakšna dobra duša, ki sam brez najmanjšega problema dodaja fotografije (ne link, temveč fotografije, ki so objavljene takoj pod tekstom) pod svoj tekst?
Ne samo, da bom hvaležen, vabim ga na kavo in mu dam za uporaben info še 15 evrov, kar je za starega deca z majhno pokojnino primerna nagrada…
Star dec
Pejt na tole spletno:
Spodi klikn v modr/zelen (nek pac) oblack – start uploadig
Pobrskaj za zeleno foto.
Klikn upoad.
Ko jo 100% naloži, odpri sliko in potem kopiraš povezavo slike.
Tk bi moglo it.
Evo kavo sm med tipkanjem spila. Ti pa seb kaj privošči?
Lp
Forum je zaprt za komentiranje.
