A so vam kaj hormoni podivjali
Ja…….. meni non stop stoji :)))))))
drugače mi grejo pa prednovoletni nakupi blazno na živce. Ravno zaradi tega, kar si ti omenila: predpraznična evforija. vsi neki skačejo, vsi neki nakupujejo, vsi se delajo prijazne, pa tko…….. qrc…. sej novo leto pa božič nista SAMO zato, da bi kupovali nevem kakšne bedarije, pa meli hišo lepše okrašeno od sosedov, ampak se mi zdi, da je poanta teh praznikov v tem, da si s tistimi, ki jih maš rad……. ne pa da non stop po trgovinah divjaš in se po možnosti še 5X skregaš: ali zaradi daril, ali zaradi tega, ker je kdo pozabil to in ono kupit….. bez veze……… sicer sta ni pa praznika všeč…. da ne bom zdaj izpadel Grinch………
ajdi CIN, CIN, CIN, HOU HOU HOU! (pa nisem na ketno privezan pes :))
Remedy
Forum je zaprt za komentiranje.