A se vam tud…
…zgodi ,oz.dogaja, da se komu na novo predstavite, pa vam reče, da se mu zdite znana, al pa celo, da vas pozn, čeprav vi njega/nje sploh ne?
Men se skor vsakič, ko neko novo osebo spoznam, sploh moške, to dogaja.. Pa vsi se me spomnejo, še po par letih, čeprav se nismo nič vidl vmes.Včasih na cesti ko koga sam bolj pogledam, pa me takoj pozdravi…Hmmm, kaj je na men kaj tazga, al je to zdej moderno?
Osebno sicer preferiram debate o vedeževalkah, kako pečete linške piškote pa kako izvleči tampon, če se strga vrvica, ampak, jebatga, kam pa pridemo, če bi bli vsi glih…
Kr se pa kurje gripe tiče, se jo pa glih tuki najlažje nalezeš…
Za to obstaja ena precej zanimiva razlaga, ki pa ni nujno, da je resnična. V tistih ljudeh, v katerih se določena oseba prepozna (gibanje, geste, mimika obraza… – to pomeni, da ima podobne ali iste), se hitro zgodi, da navežeš nezavedni “stik” s takimi osebami in zato se jim zdiš znan. V resnici pa “vidijo” sebe.
Druga razlaga… Si morda igrala v kakšnem porno filmu?
Tretja razlaga, morda si podobna njihovi sanjski ženski. ;))
Forum je zaprt za komentiranje.