Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek A se vam tud…

A se vam tud…

…zgodi ,oz.dogaja, da se komu na novo predstavite, pa vam reče, da se mu zdite znana, al pa celo, da vas pozn, čeprav vi njega/nje sploh ne?
Men se skor vsakič, ko neko novo osebo spoznam, sploh moške, to dogaja.. Pa vsi se me spomnejo, še po par letih, čeprav se nismo nič vidl vmes.Včasih na cesti ko koga sam bolj pogledam, pa me takoj pozdravi…Hmmm, kaj je na men kaj tazga, al je to zdej moderno?

Moderno? Pač nekateri imajo boljši spomin za obraze, nekateri za imena. Jaz nimam ne za eno ne za drugo in včasih mi je prav nerodno, ko me nekdo prepozna in pozdravi ali celo ogovori, jaz pa se potem mučim še eno uro, da bi se spomnila, od kod se poznava. In v večini primerov se ne spomnim.

Nevem…… jst mam tko nezanimivo faco, da me včasih še lastni starši ne prepoznajo…………. :))))

LP

Remedy

moderno???
verjetno je res moderno za ljudi po 30 tem:)))) ker začne spomin pešati, pa se pol ne spomnimo vseh…naj ti bo v tolažbo to, da se verjetno nisi dosti spremenila, če se te še spomnijo po parih letih:)))))))))))

A zdej je treba pazit še komu rečeš dober dan in nasvidenje?

ja men se tud to dogaja. in razlog je ta, da naceloma ljudi ne gledas kr tko po cest … no ce pa koga ze bl pogledas, si bo pa valda mislu wtf..aja sigurn me pozna..bom kr pozdravu.

Po moje niti ne… Je pa nekak fajn, oziroma se spodob, da če rečeš dobrdan, da rečeš tud nasvidenje… Nimam pojma, al je to zarad bontona, al zato, da se ve da mislš spokat… Kwa pa vem, jest sm itak ena čist navadna tuna…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ja, men se to velikokrat dogaja!
Ampak se mi zdi, da hočejo le narest vtis.

ica, men se zdi, da se midva od nekje poznava…… a greva kdaj na en sokec? :))))))

LP

Remedy

Remedy, men se pa zdi, da ti tukile babe pecaš…

Uzalud vam trud svirači… Pol jih je vezanih pa tukile sam izživljajo svoje mokre sanje, druga polovica pa itak nima pojma kwa bi sploh rade…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ksiht:

jst!!?? jst pa že ne…….. :)))))))))

LP

Remedy

Ja sej vem… sem to samo za vsak slučaj napisu… Recimo tko, kot prijateljski nasvet… Itak smo tuki samo zato ker nas zanima kaj majo babe pametnga za povedat…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ksiht ……med katere pa ti spadaš?

Itak, da nas predvsem zanimajo njihovi pogledi na svet: afriška lakota, iraška kriza, epidemija kurje gripe, nedavni obisk Putina na Švedskem, pa take stvari…… se razume! :))

LP

Remedy

Jest? Jest sm ena čist navadna tuna… Al bi mogu napisat tunec? Za vsak slučaj…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

aja???? jst sem pa mislil, da si ti bol tko…. športna-rio mare-kabriolet tuna!! :))))

LP

Remedy

Osebno sicer preferiram debate o vedeževalkah, kako pečete linške piškote pa kako izvleči tampon, če se strga vrvica, ampak, jebatga, kam pa pridemo, če bi bli vsi glih…

Kr se pa kurje gripe tiče, se jo pa glih tuki najlažje nalezeš…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Waw blagor men , k sm v taki družbi vsi mi pravjo ,da sem dobra riba zdej sem ,pa še tuno vpecala ……hi hi hi hi

P.S.mal heca ksiht ne bit jezn….lp*

:))))))) ojoj!!!!! zdele so pa moji sodelavci mislili, da se mi je končno odtrgalo!!!! (sem slišal enga, ko je rekej: …… sej je blo kaj takega za pričakovat…. :)))))))

svaka čast!!!

LP

Remedy

???

Kje? Kaj? Kdo? Zakaj?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

*Zvezdica*:

A nisi ti že pred 1 uro rekla, da se ti je služba končala???? Vem, ker sem ti bil jst fouš….:))) al enostavno tko ljubiš svoj poklic, da se kr ne moreš odtrgat od računalnika?? 🙂

LP

Remedy

Itak… kabrio… zgoraj brez… Če ne bi bil, bi kje drugje cajt zapravlov… Recimo ob kakšni manj kalni vodi… 😉

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Za to obstaja ena precej zanimiva razlaga, ki pa ni nujno, da je resnična. V tistih ljudeh, v katerih se določena oseba prepozna (gibanje, geste, mimika obraza… – to pomeni, da ima podobne ali iste), se hitro zgodi, da navežeš nezavedni “stik” s takimi osebami in zato se jim zdiš znan. V resnici pa “vidijo” sebe.

Druga razlaga… Si morda igrala v kakšnem porno filmu?

Tretja razlaga, morda si podobna njihovi sanjski ženski. ;))

tinka:

Če je drugo…… pol bi pa rad dobil njen avtogram… ker poznam jo verjetno že :)))))))

LP

Remedy

Če si iz Ljubljane, si vsakega vsaj že 10x srečala. Če pa si še iz manjšega kraja pa še večkrat. Ko ti bo to rekel kakšen iz peruja in je prvič v sloveniji pa se čudi… Ali pa si vedno le doma?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close