A o Dončiču pa nič?
Kaj češ komentirat? Luki želim imenitno počutje, prstan in navdušujoče igre. Meni ga je užitek videti igrati.
Sicer pa le še ena grda zgodba o tem, kako je denar pokvaril šport.
Začelo se je pred desetletji v nogometu, F1, moto športu, nato v smučanju, se razvleklo preko atletike v košarko, rokomet, odbojko, … zdaj je denar povsod in je odvzel športu tisti pravi čar.
Športniki so lastnikom in sponzorjem stroji za tiskanje denarja, njihovo zdravje ne zanima več nikogar. Žal se to prenaša že na šolske otroke. Šport, kot smo ga poznali, gre v maloro.
Da se pa vpleta še politika, je pa do konca ogabno. Ker Luka ni Američan in ne poka od mišic, kot njihovi temnopolti igralci, bo zdaj še v košarki treba trumpistom tolči po evropskih igralcih. Že itak so po naročilu tolkli po njem na tekmah zadnje mesece, kot svarilni primer vsem neameriškim igralcem, ki “ogrožajo” ameriški nacionalni ponos -košarko. To je zdaj “America first”.
Žalostno.
Forum je zaprt za komentiranje.