Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a ni zanimivo

a ni zanimivo

Ej,a si še v akciji?
A so mrbit tist od pira tvoji sponzorji,al kaj?

Ej,pa še stoti post.Vsak stoti zadane-kaj že?
Tri plus ena gratis.

Itak. Pol Slovenije je blo spočete na družinskih žurkah… če ne bi bil Rex po slovenskem običaju pred bajto na prekratki ketni, bohve kolk bi jih mel kosmata ušesa… Zdej se pa neki fine delajo, pa jim svaka dlaka smeta…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Bi Rex uletaval v bajto: kroz prozor, šporet ili radiator :)))

Sam, da bi ga na topl dal……

LP

Remedy

Pošlji oblikovano (14-12-04 21:22)

Ksihtu je sponzor: Pivovarna Guiness, men pa Tvornica duvana Rovinj….. ampak se mamo fajn

…….sam škoda, ko ni nobene za poseksat….. :)))

LP

Remedy

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close