Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a ni zanimivo

a ni zanimivo

Pa sem mislila, da sem samo jaz v p.i.z.d.i. Biće bolje, ja. Pravijo. Vsak je sam, ko vstane sam , zdaj jaz, zdaj ti…In če znaš vstati sam, si na konju. Jaz še ne morem. Kaj pa ti, dragi Ksiht?

____________________ Fantasy does not deliver.

Tole pa ne bi smela napisat… Mislm, zdej bom pa še en pir spil…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Men jih je pa zmanjkal. Častiš?

Pošlji oblikovano (14-12-04 01:35)

____________________ Fantasy does not deliver.

marsičesa mi je že zmanjkal, ampak pira pa še nkol… a gre to tud čez net? mislm, sm od foha, ampak za to pa še nism slišu…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

No, če si od foha, pol pa res ne bova mogla pira skup spit. Sem mislila, da se mrbit da preko neta zrihtat. Ej, Ksiht, ne daj se Ines!!!!!!

____________________ Fantasy does not deliver.

Men ne manka druzga kt ofnar k sm ga nekje založu… pa nobenga polcaja ni bliz da bi mi ga na štoku odpru… kurc, k jih rabš jih itak nkol ni

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Zato mam pa jst zmerom piksne.

____________________ Fantasy does not deliver.

Ksiht, želim ti, da bi dočakal.

____________________ Fantasy does not deliver.

jest ne znam…

mislm, odpret pira na štoku… sm probu, pa je blo več škode kot koristi

na P je pa marskej, tud prešernova nagrada
pa Petra, Patricija, Polona, Petrol, papež, Pika, Pepca, Poldka, pozavna, pulfer, puding, pasjansa, Karmen

aja, to j na K

ne nujno v tem vrstnem redu

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Kwa pa?

Smrt prijazna, predolgo se ne mudi? Itak, to bomo vsi dočakal. Što prije, to bolje, ker če ne bo spiz hudič vzel… Al to da odpirač najdem? Nč bat, kjer je volja, tam je pot… Sm ga že en cajt nazaj sam nisem hotu na tavelk zvon obešat…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Karmen…….Pr men je pa kej druga.
Kaj naj ti rečem? Ne poznam zgodbe. Si pa v kontaktu z nekom, ki pozna deep down.

____________________ Fantasy does not deliver.

Kje s pa ti Karmen najdla? Karmen ne mara sonetov… a nismo bli pr P?

Al U kot Union
oziroma L kot Laško
G kot Guiness

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Karmen je bla edina, ki ni bla na P. Saj ne vem več.
Kaj boma nardila, Ksiht, ob tej uri? Definitivno ne povabila smrti, ampak počakala na jutri, sej una rada pride kdaj češ. Ko jo jebe, še jutri je ne bova povabila, važi?

____________________ Fantasy does not deliver.

Kako pa veš, da Kramen ni na P?

Ma vse je na P. Sej kenguru tud ni na P. Al je?

Itak, jest bom mel jutrpardondonstežkoglavo. Kdo drug pa dost za prebrat. Do I feel lucky? Po mojem ne…

bajdvej, tud kenguru je na P.
kenguru je peder

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Dost pira, gremo spat! Jutr se pa spet beremo in svet bo še hujši, ker naju bo bolela glava. Ampak tukaj bova. Še vedno. Vsemu navkljub. In Karmen ne boveč na p. In kenguru tut ne. Ok?

____________________ Fantasy does not deliver.

Aja še to…

sej ne da bi se na to zanašal… ampak, tkole za vsak slučaj… tko kot se v hribih vpišemo v vpisno knjigo… če nas glih kje vmes zmanjka…

bi rad reku, da ne prihajam od nikoder in ne grem nikamor… sm pač kle, želeli ali ne… in mislm še en cajt bit kle… mislm, vsaj kr se mene tiče…

tko da, če se en cajt ne bom oglasu… to definitivno ne bo prostovoljno…
prej sm se orng zlagov… mislm v gorenskih toplicah sem skor prepričan, da ni interneta… po mojem mi bojo tud mobitel uzel… v glavnem, če boste kdaj tm okol, se spomnte name… mislm, tm nasprot avsenika…

pijem pa union… al pa laško… al pa hudfakkerz, sam da teče…

aja, na P je pa bajdvej tud Paulaner… nekam bi mogu še dve pikce prpopat, preden me enax spet skurca, ampak nimam pojma kam… tko da, take it as it comes…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Zmer neki pozabm..

Če bo jutr, pardon dons, vojna, me ni…
Mam mačka in
prosm počakte preden popolnoma popizdite.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

tisto bajdevej…….

sicer mi ni čist jasno, ampak so zato, da se pivo lepše peni, ….. al pa da je bol gosta pena,……. al pa da pivo bolj CO2-ja…….. nisem čist ziher, ampak je neki tazga…….

LP

Remedy

mater, vama je blo učeri še dolgčas…… :)))))))

LP

Remedy

Jaz pa sem včeraj pol noči preseksala in sem zamudila čago!
Bom kar zdaj na tešče ruknila 4 laške, da nadoknadim zamujeno…

Do službe imam še eno uro… mislim, da bi šlo… jaaaa…

Pa te je partner zadovoljil,ali bi še podaljšala strastno igro v jutro?

Ja, Remedy, cela reč. Jaz sem preživela, upam, da Ksiht tudi.

____________________ Fantasy does not deliver.

Saj v tem je ravno težava! Ženske čvekate v 3 dni, mi pa moramo to čvekanje nekako spravljati v red 😉

Kdo ti je pa kriv, kva pa seksaš. Ti itak nimaš pojma kwa j živlene. Rajš ga ornk rukn pa sed za računalnikom, ne pa da tm neki brezveze po postli skačeš…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Itak da Ksiht zmer vse prežvi.

bajdvej, a kdo se kako se zvaga glavo?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close