Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a ni zanimivo

a ni zanimivo

Taprva stvar, ki bi letela vn bi po mojem bil feršterker… Ne vem zakaj, ampak po mojih izkušnjah morjo met eno alergijo na to al kaj…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ma, sta se obesla glih na post, ki govori o moškem pametnjakovanju. Remedy, pa sem mislila, da sma frenda…:-)))

____________________ Fantasy does not deliver.

Jep…. naslednji bi bil televizor, pol bi pa sledili: računalnik, sekret školka (ker predolgo serjemo :))) – bi nam verjetno naštimale tistga za počepnit), pol pa še: CD-ji, komplet za pranje avtomobila, vse porno revije, itd…..

kruto bi blo življenje…… ampak vprašanje bi blo, kaj bi pa V naša žibljenja prinesle……..

LP

Remedy

Itak, da smo frendi!!! sej se lahko pridružiš najini polemiki!!! :))))

:))

LP

Remedy

Remedy, me slišiš?????? Ob večerih rada gledam TV, za računalnikom visim delovno in privat (kot zdaj), na sekretu tudi rada u miru sedim in zraven preberem kak Požarjev čvek (kar ne pomeni, da hodim srat samo ob sredah), brez muske mi živeti ni, no, porno revij pa res ne rabim. Mislim, Remedy, a se sam ven mečeš, ker si naletel na moškega so-sralca, ali kaj…..?

____________________ Fantasy does not deliver.

eh…. orka….. ne tko osebno vse vzet…….. sej je samo šala!!!….. da ne boš mislila, da sva kaka težaka. midva samo delava tisto, kar naj bi moški počeli….. filozofirama……. in pri decih lahko filozofiranje pripelje samo do 4 vrst debate:

1. Ta ki jo sedajle imava- kakšne bi ble ženske, če bi ble (bolj)dominantne
2. Zakaj so naši smučarji v zadnjem času tko slabi
3. Kako bi kdo “nategnil” kakšno sodelavko
4. ……… ja pol se pa počas konča……. če ti povem po pravici, mi ne pade več nobena druga stvar na pamet…. :))))

Tko da: me bit užaljena, ampak se sprosti in kaj pokomentiraj čist tko….. za foro…..

LP

večno tvoj frend Remedy

Porno revije je treba itak skrit al pa nastavt nekam, kjer jih lahko vsak vid in rečt da izhajajo s subvencijo od Rihtarce. Oz. Simonitija al kvaj že zdej en parazit tm… Zbirko porničev pa zmeleš v divx in daš pod password. Vsaj kle so mrzle… Itak pa, grem spat… Tist mejl k sm ga čaku sem dobu, sam nism še čist zihr al nej ga bom vesel al ne…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Bom jutr povedal… no ja, dons… Ampak, calvoti bi to skor moral vedet… 😉

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

No, jaz si lahko marsikaj predstavljam, če bi bila dominantna… recimo, da ne bi bila edina v familiji, ki pomiva posodo. Vesela sem, da je Tini Maze uspelo. O nategovanju sodelavk(-cev) težko govorim, ker delam doma.
Ampak moje teme se tu ne končajo, my dear Trboveljčan. Jih mam še fuuuuul.

____________________ Fantasy does not deliver.

Deci načeloma ne hodmo v parih na sekret, to bi že mogla vedet. Jest osebno še scat ne morm, če me kdo gleda. Da bi pa so-sral? Sori, si sploh ne znam predstavlat… Po mojem bi šov prej s tabo v postlo… Če ti pa tole kr smo dons mlel smrdi na sranje pol se pa prtož tistim k talajo prešernove nagrade pa subvencije za kulturo… Ma Mrko kr prov. Kultura ubija!

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Babja logika. Jest

a) nisem dominanten
b) sem edini v familiji
c) ne pomivam posode

aja, d) Ich liebe Elektrolux

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ej, Ksiht, ne bit no tolk živčen. Sej tu smo vsi kao frendi. So-sralec ne pomeni, da hodite skupaj srat (tudi jaz ne maram hodit z ženskami skupaj na WC), ampak, da sta se našla dva, ki družno udrihata po ženskah…brez njih pa ne moreta. Mej se!

____________________ Fantasy does not deliver.

Mislm, če b bli trije, bi bli pa trije…

Aja, kdo j pa živčen? 😉

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Zakaj si tako nastrojen, Ksiht?

____________________ Fantasy does not deliver.

A se ti zdim nastrojen? Bi me mogla khm.. včer vidt… 😉 Jest sem vljuden in diskreten… kot vedno… Zakwa pa še nisem šu spat?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Hi hi, mogoče čakaš na moje poste. In jaz mogoče na tvoje. Še večni čuvaj Remedy se je spokal. A bi se še midva?

____________________ Fantasy does not deliver.

tko, čist mimgrede

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Nope. Čakam neki kr prhaja z zamudo.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Aha, kaj pa delaš međuvreme? Jaz gledam en butast film.

____________________ Fantasy does not deliver.

Občasno obrnem kak list. In se sprašujem, zakaj ne grem spat… Itak mata od mene korist samo mobitel in union…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Kaj pa čakaš, če ni skrivnost?

____________________ Fantasy does not deliver.

Je skrivnost.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Eh, valjda da je skrivnost. Kaj se sploh štulim. Od mene ima tudi kdaj laško korist.

____________________ Fantasy does not deliver.

tako se razvije nemorala
tako se razvije nemorala
perutnice poštarji pamtivek

Itak je brezveze… Ker se sploh ne pogovarjam s tabo… Ampak ne vem zakaj se knjiga vedno odpre na pravi strani… Al so vse strani taprave? Al je na vsaki strani neki na P? Al se men sam zdi? A je zadost? Al je že preveč? Po mojem tole drugo… Biće bolje, netko viće…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

ma itak… Laško? hukerz isto sranje drugo pakovanje

bajdvej a se komu sana zakwa so plastične kuglce u ginesu?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close