a ni zanimivo
Jep…. naslednji bi bil televizor, pol bi pa sledili: računalnik, sekret školka (ker predolgo serjemo :))) – bi nam verjetno naštimale tistga za počepnit), pol pa še: CD-ji, komplet za pranje avtomobila, vse porno revije, itd…..
kruto bi blo življenje…… ampak vprašanje bi blo, kaj bi pa V naša žibljenja prinesle……..
LP
Remedy
Remedy, me slišiš?????? Ob večerih rada gledam TV, za računalnikom visim delovno in privat (kot zdaj), na sekretu tudi rada u miru sedim in zraven preberem kak Požarjev čvek (kar ne pomeni, da hodim srat samo ob sredah), brez muske mi živeti ni, no, porno revij pa res ne rabim. Mislim, Remedy, a se sam ven mečeš, ker si naletel na moškega so-sralca, ali kaj…..?
eh…. orka….. ne tko osebno vse vzet…….. sej je samo šala!!!….. da ne boš mislila, da sva kaka težaka. midva samo delava tisto, kar naj bi moški počeli….. filozofirama……. in pri decih lahko filozofiranje pripelje samo do 4 vrst debate:
1. Ta ki jo sedajle imava- kakšne bi ble ženske, če bi ble (bolj)dominantne
2. Zakaj so naši smučarji v zadnjem času tko slabi
3. Kako bi kdo “nategnil” kakšno sodelavko
4. ……… ja pol se pa počas konča……. če ti povem po pravici, mi ne pade več nobena druga stvar na pamet…. :))))
Tko da: me bit užaljena, ampak se sprosti in kaj pokomentiraj čist tko….. za foro…..
LP
večno tvoj frend Remedy
Porno revije je treba itak skrit al pa nastavt nekam, kjer jih lahko vsak vid in rečt da izhajajo s subvencijo od Rihtarce. Oz. Simonitija al kvaj že zdej en parazit tm… Zbirko porničev pa zmeleš v divx in daš pod password. Vsaj kle so mrzle… Itak pa, grem spat… Tist mejl k sm ga čaku sem dobu, sam nism še čist zihr al nej ga bom vesel al ne…
No, jaz si lahko marsikaj predstavljam, če bi bila dominantna… recimo, da ne bi bila edina v familiji, ki pomiva posodo. Vesela sem, da je Tini Maze uspelo. O nategovanju sodelavk(-cev) težko govorim, ker delam doma.
Ampak moje teme se tu ne končajo, my dear Trboveljčan. Jih mam še fuuuuul.
Deci načeloma ne hodmo v parih na sekret, to bi že mogla vedet. Jest osebno še scat ne morm, če me kdo gleda. Da bi pa so-sral? Sori, si sploh ne znam predstavlat… Po mojem bi šov prej s tabo v postlo… Če ti pa tole kr smo dons mlel smrdi na sranje pol se pa prtož tistim k talajo prešernove nagrade pa subvencije za kulturo… Ma Mrko kr prov. Kultura ubija!
tako se razvije nemorala
tako se razvije nemorala
perutnice poštarji pamtivek
Itak je brezveze… Ker se sploh ne pogovarjam s tabo… Ampak ne vem zakaj se knjiga vedno odpre na pravi strani… Al so vse strani taprave? Al je na vsaki strani neki na P? Al se men sam zdi? A je zadost? Al je že preveč? Po mojem tole drugo… Biće bolje, netko viće…
Forum je zaprt za komentiranje.