Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a ni zanimivo

a ni zanimivo

da se z vsakim vprašanjem,(ponavadi ženske kaj vprašajo)razvije zeloooo pametna moška debata?Pa pravjo da ženske v tri dni čvekamo.Sam poslušte jih,majo pamet kot ena tuna.Da jo lahko v tamalo konzervo stlačiš.Pa brez zamere,ribaki.

Zdej najbrž prčakuješ, da bo kdo kej orto pametnga napisov…

Mal preveč za eno čist navadno tuno. Če bi bil pa calvo pa itak ne bi kle visu…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ne,zdej grem spat,ker grem delat zjutraj.Nimamo vsi take službe, da lahko na netu vmes visimo.

Ja, calvo tune morjo ponavad mal bl pametn cajt splanirat… Blazno fine so sinice mak in smisel za rumeno… al kako je že šlo tist?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

A veš kje je problem? Ne, seveda ne veš, ti si calvo in imaš štempelj, da si calvo. Torej ti ni treba vedeti. Problem je pa tukaj:

Ribe plavajo naravnost
ali globlje v reko

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ampak pišite, kar hočete, calvo je cenejši od rio mare.

🙂

A si dojela al se sam delaš?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

ksiht:

“Ribe plavajo naravnost
ali globlje v reko”

dobr si tole izpostavil, ampak moraš podat tudi to, da se reka blešči rumeno ker jo je obsijalo sonce, ali pa zaradi kanalizacije….. tko da, če povežem najino filozofijo v celoto, bi zgledalo nekako takole:

Ribe z raztrganimi jetri plavajo kot kuga naravnost v pekel človekove duše ( ne glede na to, al so calvo, al riomare :)) In ob uri, ko se zarijejo globlje v reko človeka, jim neumni popotnik, obsijan od sonca, ubije otroka v snu. Otroka, ki je v snu že dolgo mrtev….. Vse to pa je le onanija jutranjih ur….
a????????

Sem fajn zrihtal???? samo ne me spraševat, kaj naj bi pomenilo! ….ker nimam pojma….. se pa fino sliši, se ti ne zdi??? :))

ajdi, lep globok-filozofski pozdrav!

Remedy

Mislm, jest se na filozofijo sicer ne spoznam kej dost, ampak, do neke mere bi se lahko strinjal… Edin zdi se mi, da mal pretiravaš… mislm, stvari so v principu dokaj preproste… ribe ne grejo samo not, obstaja čist realna možnost, da grejo tud ven… mislm ne po vseh ustaljenih ovinkih, ampak točno tam, kjer so priplavale noter… In pr vseh teh piksnah se men konstantno poraja vprašanje: Kakšne je razlika med tem kr gre not in tem kr (predčasno) pride ven? Mislm, ne da bi filozofiral, ampak, me res zanima… Ker jest kkšne bistvene razlike namreč ne vidm… Mislm, ne trdm, da je ni, samo men se zdi vse glih…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Globoke misli…..pohvalno fantje…

Ja, se moram do neke meje strinjat s tabo….. res je težko ocenit, kaj pride ven… sploh, če je neznan izkoristek in pa bolj pomembno vprašanje: a lahko pride ven več, kot smo dali noter!!!. Ampak je pa problem, če mi vidimo samo sence tistega, kar je resnično. Ker potem je pa čist vseeno, če je roimare, calvo, delamaris, al pa tuš…… da pa ne govorimo o konzervah! kako globok psihični vpliv majo konzerve na potepuške pse, ki se zgrinjajo v to, kar potem pride ven. Sicer je pri psih tako,….da je odvisno, al je šnavcer, al pitbul, al pa pekinezer……. samo je vseeno težko nastavit temperaturo pečice na pravo temperaturo, da potem ni mama preveč huda. Ker če se zapeče potica preveč potem je učinek katastrofalen….. veš pa kako je s tem…. če je pretrdo, potem je stara mama jezna, ker ne more grizt brez proteze. Proteza je pa tisto, kar gre noter, vendar ne vemo, kakšen izkoristek ima in kako sploh učinkuje na psiho sosedovih mulcev!!! tko, da. se čist strinjam s tabo…. mora bit še nekaj…..

LP

Remedy

hehe…. midva bova tole nadaljevala še celo noč! ….. jutr bova pa oba v Lj-Polje in upam, da majo tam internet, da boma lahko še iz tam kaj pametnega povedala! :)))

LP

Remedy

Ponavadi zlahka pride ven več kot pa daš noter….

Sorči k sem mal uletela v vajino temo, ampak mi je tko dolgčas….

To se teb sam zdi.

Tudi ti nisi nikoli hodila po moji travi, da ne boš mislila. Vedno samo po zidku.
Po zidku navzgor.
Po zidku navzdol.
Po zidku na levo.
Po zidku na desno.
Vedno samo po zidku.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

KAJ!!!! midva tlele že dve uri filozofirava, ali je to mogoče ali ne, ti pa prideš, pa rečeš… ponavadi je to tko!!!! KAKO!!! Argumentiraj svoje razmišljanje!!! :))

LP

Remedy

Za tiste, ki govorijo “boma” je baje Hrastovec, pr ns v Gorenjskih toplicah pa mamo internet. A se ne vid? Za pole pa res ne bi vedu…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

To sam tko zgleda. Ker se v želodcu mal odzipa…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

ja, ja…. verjetno se ženska samo dela pametno…… saj vsi vemo, da smo mi deci ta pametni v tej rasi :)))) Saj vidiš, da ne upa argumentirat svoje trditve! :))

LP

Remedy

V ostalo se ne bom spuščal, ampak, kar se psov tiče… Mislm, v čem je razlika med čivavo in mastifom? Eni sicer pravjo, da je ni, ampak, jest vsakmu rečem, predstavljej si čivavo, veliko kt mastif! Al pa bernardinc al hukerzvot…. Mislm, če je že mejhn tolk žleht, kwa bi šele blo, če bi bil velk?

Oziroma, da ne bom preveč v prispodobah govoru: Si predstavlaš, da bi ble babe močnejši spol?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Uf jebenti…… na to pa sploh nisem pomislil……. naj kar čivava ostane čivava…. maš prav :)) ( če se ti čivava zapodi v noge, jo lahko vsaj stran brcneš, mastifa je malo težje…. :))))))))

LP

Remedy

E, to je to.

Bi mogl bit gumijasti, da bi prežvel, k bi tolk padal po stopnicah.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ne verjamem, da si ne upa.
Ni ji treba.
Mislm, sej jih razumem. Zakwa bi, če jim ni treba.
Ona sam pride zraven in je lepa. To j zadost.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Si predstavljaš šele. kako bi se drle!!! 🙂 danes si da človek skušalke na glavo, pa navije glasbo, pa nič ne sliši…… ampak za tisto dretje pa pomoje še niso razvit tko močnga feršterkerja (ojačevalca) :)) brrrrrr. Bi moral met človk tut tko: preklopne ušese: da bi jih lahko (nevidno) zaprl, ko se mu nebi dalo poslušat…. heh….. da pa o “posteljnih” glavobolih sploh ne govorim!!! zdej rečejo: “dej, ljubi…. ne bi danes…. sem mi ne da…. bova jutr….” Pol pa sploh nebi govorile, ampak bi te kr mlatit začele!!!: “Pa je*em ti mater! a sem ti rekla, da se mi ne da!! Ti bom še tadrugo roko zlomila!!!”

ja…. življenje bi blo definitivno veliko bolj pestro….. :))

LP

Remedy

Ja, to je pa ena od lastnosti, ki jo mi moški nimamo….. da pridemo, sploh ne vemo o čem tče beseda, pa samo rečemo: “Jst se pa ne strinjam…..”
Če bi jst kaj takšnega naredil, se bi mi vsi smejali, če pa to naredi ženska, potem pa vsi kar obnemijo ( še tolko bolj, če ma dekolte in velke joške :))

LP

Remedy

Ampak, Ksiht: moram priznat, da se mi še vedno najbolj dopade tist tvoj naslov: Težke so gobice, težke v božjo mater :))))) Pa kje si to pobral!!!! :))

Ajdi LP

Remedy

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close