Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a ni to moški čvek ??

a ni to moški čvek ??

Povsod pa same ženske? A nimajo ženske svojega čveka ? A se res morajo vtikati tudi v moški čvek?

Meni verjetmi, da če tudle nebi bilo žensk, tudi moških nebi bilo! 😉 Zakaj? Ker moški ne čvekamo!!! 🙂

Jaz imam raje, da moški čvek izgleda tako, da ženske sprašujejo, moški odgovarjamo. Je bolj zanimivo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Joj, me pa res zanima kaj boš odgovoril na vprašanje – kakšno barvo laka za lase naj si danes našpricam…

Probi roza…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ja, mi je mož rekel, ker zadnjič sem se s Sandolinom, pa potem ni šel dol, dokler se nisem ostrigla.

Kaj misliš da bi ga spravila dol z alkoholom?

jih pa najdeš….;)))))))))))

Terpentin bo boljši za take zadeve. Alkohol itak ni za zunanjo uporabo.

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Hm… kje sva že ostala? 😉

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ti imaš terpentin, jaz pa prižigam cigareto…

Aha. Smoking is a health hazard. Bo že držal…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Sem pozabila….ne zamert, se staram…..;))))))))))

Aha. Kako blizu misliš, da lahko grem, da je varno zame?

“Probi roza…”

LOL, LOL!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nč bat… ta rozastim se jest zmeri pravočasno umaknem… :))) Ti sam merki, da se ti ne bo lak užgal… :)))

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Zamerm ja. Tko da veš! ;)))))))))))))))

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

….;))))))))))))

🙂 🙂 🙂 (: (: (:

čas bo zacelil svet,
čas bo pomlajšal ta planet,
in ko naju ne bo,
ostalo bo rožnato nebo…..

čas bo zacelil svet,
čas bo pomlajšal ta planet,
in ko naju ne bo,
ostala bo duša in telo…..

kaj je narobe z rozasto?

sem hotla sam povedat…alya je mela…tista pevka…rozaste lase…pa nisem imela občutka, da so tipi od nje proč bežali…

A to j blo roza? Men se j zdel k cela pantone paleta…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

:)….kaj bi me brez vas..lp

Kaj bi moski brez žensk in me brez vas…ziv dolgcas bi bil;)!

popolnoma se strinjam z saro, kaj bi res svet brez žensk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj bi svet brez žensk?Bog bi hudiča poslal v drugačni obliki na zemljo!hahaha

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close