Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › A kdo ve? A kdo ve? vilma 08.11.2004 ob 12:04 zadnji odgovor 08.11.2004 ob 12:27 Saj vem da je bilo o Bosni že veliko napisanega a vendar bi prosila da mi poveste,če kdo seveda ve,a je v Mariboru tudi kaka agencija ki vozi z avtobusom v Bosno? Že vnaprej hvala za vaše odgovore. Prijavi anonimni uporabnik 08.11.2004 ob 12:27 zadnji odgovor 08.11.2004 ob 12:27 ja jst bi pa vprašu enako kot vilma… Samo če gre bus iz Lj. in koliko stane povratna vozovnica (sploh za kakšen shoping :))? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.