Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek A je sploh katera tu gor, ki bi…

A je sploh katera tu gor, ki bi…

šla v razmerje s tipi ala Sadni itd….? katerakoli? ni kake usmiljene duše? ki bi malo stisnila zobe? nobena?))

Saj se hecaš a ne?
Tu gor smo ženske, torej iščemo moške, ne fantkov.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0610/ye-U-Mad-.jpg[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

jaz iščem ampak ne najdem ker sem sramežljiva.


žal Hildi ni ratalo priti v Den Haag po obsodbo … ena je sicer bila obsojena — pa je že odsedela, ostalo so pa moški — tako, da ne vidim možnosti, da bi kera smrtno obsodbo menjala za razmerje s takšnim&Co tipom ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close