A je sploh katera tu gor, ki bi…
žal Hildi ni ratalo priti v Den Haag po obsodbo … ena je sicer bila obsojena — pa je že odsedela, ostalo so pa moški — tako, da ne vidim možnosti, da bi kera smrtno obsodbo menjala za razmerje s takšnim&Co tipom ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0610/ye-U-Mad-.jpg[/img]