Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek a boste volili nsi in jj zdej ko veste, kaj so se šli preko inštituta

a boste volili nsi in jj zdej ko veste, kaj so se šli preko inštituta

Nehajte že lagat o kraji dolgotrajne oskrbe. Vso laž, ki jo trosite je iz štaba  desnice,ker si predstavljajo,da bodo zmagali in ta denar pokradli, nato pa zopet kazali s prstom na druge. Zato pa sds na vsak način želi s svojimi sateliti priti na oblast. Roke si že manejo. Kdo je boljši v politiki se od daleč vidi,vsak samo ,da ni Janša. Dokler se bo Janša  svaljkal v politiki tako dolgo bo 80 procentov državljanov Slovenije volilo levico. Poleg tega vidimo kaj lahko dobimo z desnimi, ki so na veliko v svetu v vladah. Prvo so vojne , drugo pa uničenje kjer se le da. Samo  Trampa si poglejte kar je obljubljal ,da bov 14 dneh končal vojno v Ukrajini, malo Morgan se je zgodilo . Kdor bo za mir, sigurno ne bo volil desnice, saj je desnici glavno ,da služi  zase in svojo kasto ,zato so pripravljeni narod prodati 123. Nimamo neke izbire in vemo,da ne bomo dobili veliko s levimi, ne bomo pa toliko izgubili kot z desnimi .

Odgovor na objavo uporabnika
Reala, 10.09.2025 ob 14:15

Anonimno 9863,

kako pa veš da bo tako? A smo dejansko pri nas kdaj poskusili s čisto drugačnim pristopom, kakor pa le s pristopi polnimi neke socialistične navlake. Ne pravim, da sociale ne sme biti, ampak kar si večina folka, s katerim sem v stiku,  želi je predvsem osebna odgovornost, pravična porazdelitev socialnih transferjev, manjših davkov, posledično višjih plač, skratka večjega deleža lastnega budgeta s katerim bi radi razpolagali. Slednjega pa stranke ala Levica in podobni ekstremi ne ponujajo, saj so v nasprotju z njihovo vizijo (več države, manj osebnega vpliva na lastna sredstva).

Kdo pa pravi, da naprimer manjša obdavčitev prinaša manj denarja v državno malho? Kdor je pameten se bo v primeru visoke obdavčitve, davkom izognil s tem, da bo kupil izdelke drugje, imel stalno bivališče drugje, kot to počnejo tudi naši opevani športniki, plačeval na roke, skratka čim več plačeval mimo naših institucij. S tem nekemu ”požrešnemu” kapitalistu ne boš nič pobral, kvečjemu manj. V kolikor pa bi jaz teoretično avtomatsko plačeval 10% manj državi, bi pa taisti denar zagotovo zapravil na drugih, obdavčenih,  področjih,  s tem povečal pozitiven denarni tok in še kaj. Zagotovo bi državi marsikdo prijavil tudi nekaj kar danes naprimer skriva (plačila na roke, davčne oaze,..).

Saj v bistvu obstajata samo dva pola, tisti ki bi več države, več sociale, posledično višje davke ter tisti ki smo za manj države, več lastne odgovornosti, manjša in bolj pravična sociala (naprimer, pijančki in lenuhi naj ostanejo brez skupne malhe za njihovo lagodno življenje). Problem nastane samo, ko se naprimer ena ideja pri nas redi že 15+ let na 70 podlage, ostali ki bi pa hoteli pokazati da drugače gre, pa moramo biti tiho, saj da bi se s tem naredila samo škoda. Halo?! In vsakokrat ko se kaj takega omeni pa se s prstom kaže na naše kapitaliste, podprti večinsko prav z levo liberalno strujo.

V bistvu smo poskusili, en majhen eksperiment je bil, ko je Janševa vlada znižala dohodninsko osnovo in se je izkazalo, da so imeli ljudje več v žepu, pa je kljub temu prišlo več v davčno blagajno.

To je največja tragedija vsega skupaj, da bi z nižjimi davki vsi bolje živeli, sploh z nižjo obdavčitvijo dela, sedanji sistem nas dela popolnoma nekonkurenčne v mednarodnem okolju, zato pri nas skoraj ni tujih firm, te pa prinesejo dobro plačana delovna mesta, kapital, know-how in nove ideje.

Ampak ljudje so v rekordnem številu glasovali za Goloba, čeprav je napovedal, da bo takoj ukinil nižje davke, ker volilci niso racionalna bitja, ne odločajo se na podlagi tega, kaj jim bo ostalo v žepu, ampak samo da ni Janša, magari imam pol nižjo plačo, samo da ni JJ, ker so jih mediji nafopal, da je tip bav bav.

Takoimenovani levičarji so v resnici največji populisti, že 20 let nimajo razen črpanja javnih sredstev za naše nobenga programa, ampak samo strašijo in pumpajo emocije ljudi. Žal deluje.

Odgovor na objavo uporabnika
Reala, 10.09.2025 ob 15:26

meni, dokler si vljuden, ne. Išči naprej 😉

Me veseli. Tebi pa svetujem da začneš  s svojo kampanjo drugje. Kot rečeno SČ ni  odskočna deska za politično kariero. Pa veliko sreče v klubu qurb in kriminalcev, imenovanih slovenska politična scena.

Za 8409

navedi vire svojih trditev. Tole z davki dobrega JJ-a  je tako malo pravljičarsko, ne? Sicer pa še pomnite ZUJF in vse oškodovance iz tega naslova.

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 10.09.2025 ob 15:45

V bistvu smo poskusili, en majhen eksperiment je bil, ko je Janševa vlada znižala dohodninsko osnovo in se je izkazalo, da so imeli ljudje več v žepu, pa je kljub temu prišlo več v davčno blagajno.

To je največja tragedija vsega skupaj, da bi z nižjimi davki vsi bolje živeli, sploh z nižjo obdavčitvijo dela, sedanji sistem nas dela popolnoma nekonkurenčne v mednarodnem okolju, zato pri nas skoraj ni tujih firm, te pa prinesejo dobro plačana delovna mesta, kapital, know-how in nove ideje.

Ampak ljudje so v rekordnem številu glasovali za Goloba, čeprav je napovedal, da bo takoj ukinil nižje davke, ker volilci niso racionalna bitja, ne odločajo se na podlagi tega, kaj jim bo ostalo v žepu, ampak samo da ni Janša, magari imam pol nižjo plačo, samo da ni JJ, ker so jih mediji nafopal, da je tip bav bav.

Takoimenovani levičarji so v resnici največji populisti, že 20 let nimajo razen črpanja javnih sredstev za naše nobenga programa, ampak samo strašijo in pumpajo emocije ljudi. Žal deluje.

Tako kot je tuja nemška firma odnesla Splošno plovbo (nekoč ponos SLovenije) z vso njeno lastnino in tako kot so Nemci odnesli Adrio airways, Magna, SIJ… Vsak tuj lastnik dela za lasten žep in se požvižga na zaposlene. Kapital odnaša v tujino in nič ne prispeva k razvoju regionalne infrastrukture.

Četudi bi bili brez greha, jih ne bi volil. Se mi fučka za te prodane svetohlince od nekdaj.

Ljudomila je zdaj nekaj pametna, ko ni za nič odgovorna, Nosonja Tonin je vaški norček od plenic dalje,  njegovo veličanstvo Cigler Kralj bo enkrat imel izpah obrvi, Vrtovec je že čisto napihnjen in kaže blaženo napušen ksiht, Špelička je sploh menda neki android in hibrid med angleško guvernanto in inšpektorjem za slovenistiko, ostali so pa prozorni pajaci  brez vsebine.

Pa pazi ti zdaj ono novo faco, ki ga je Janez poslal, da bi bil predsednik stranke! Fak mater, ko da si križal Janšo in Čadoničko… esesovec čisti.

To sploh ni stranka, to je kritizerski krožek.

Nikoli in nikdar! Še na misel mi ne pride, da bi volil SDS ali Logarja. Po tej aferi, ko je NSi umazala ime Janeza Evangelista Kreka, sem naredil križ tudi čez njih.

Odgovor na objavo uporabnika
?, 10.09.2025 ob 15:54

Za 8409

navedi vire svojih trditev. Tole z davki dobrega JJ-a  je tako malo pravljičarsko, ne? Sicer pa še pomnite ZUJF in vse oškodovance iz tega naslova.

Vire? To so nesporna dejstva, poguglajte, vsak od nas bi imel eno plačo na leto več v žepu, če ne bi bilo Goloba, makroekonomska škoda je pa še veliko večja.

To je recimo Matej Lahovnik, ki najbrž ni glih nek janšist, zapisal ob Golobovem zločinu nad davkoplačevalci: »Davčna reforma prejšnje vlade je šla v pravo smer in je bila tudi v skladu z usmeritvami OECD. Razbremenilo se je plače z davčnimi ukrepi v času prejšnje vlade. Šlo je za povišanje neto plač in povišanje bi bilo v naslednjih letih iz leta v leto še višje. Moram reči, da sem nad tem predlogom, ki ga je pripravila sedanja vlada, zelo, zelo neprijetno presenečen. Namreč, bistvo tega predloga je, da dviga davčne stopnje in znižuje rast splošne olajšave. Vsi ekonomisti vemo, da je v času krize najslabše, kar lahko narediš, da dvigneš dajatve, da dvigneš davke. S tem dodatno zapleteš poslovanje podjetjem in pa, seveda, življenje državljanom. Ne smemo tudi zanemariti, da bo to verjetno negativno vplivalo tudi na potrošnjo in zato se mi zdijo ti ukrepi dejansko problematični. Dvig davkov in odprava zviševanja splošne olajšave ob vse višjih življenjskih stroških in stroških poslovanja je nelogičen in škodljiv ukrep. Postopen dvig splošne olajšave na 7.500 evrov je bil ob postopni rasti življenjskih stroškov smiseln, ob sedanji rasti življenjskih stroškov pa bi jo bilo smiselno kvečjemu takoj povišati, saj davčni prihodki z višjo inflacijo naraščajo, realni dohodki pa padajo.

Pa še zdaleč ni to samo Lahovnik, pejte gledat, kaj pravi Ekonomsko socialni svet o tej Golobovi potezi in vseh kasnejših, vlada ESS povsem ignorira, če bi to počel Janša, bi “neodvisni” mediji bili plat zvona in laufal jadikovat v Bruselj.

Kakšen retard moraš biti, da sam sebi izvoliš eno plačo na leto manj?

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 10.09.2025 ob 17:02

Vire? To so nesporna dejstva, poguglajte, vsak od nas bi imel eno plačo na leto več v žepu, če ne bi bilo Goloba, makroekonomska škoda je pa še veliko večja.

To je recimo Matej Lahovnik, ki najbrž ni glih nek janšist, zapisal ob Golobovem zločinu nad davkoplačevalci: »Davčna reforma prejšnje vlade je šla v pravo smer in je bila tudi v skladu z usmeritvami OECD. Razbremenilo se je plače z davčnimi ukrepi v času prejšnje vlade. Šlo je za povišanje neto plač in povišanje bi bilo v naslednjih letih iz leta v leto še višje. Moram reči, da sem nad tem predlogom, ki ga je pripravila sedanja vlada, zelo, zelo neprijetno presenečen. Namreč, bistvo tega predloga je, da dviga davčne stopnje in znižuje rast splošne olajšave. Vsi ekonomisti vemo, da je v času krize najslabše, kar lahko narediš, da dvigneš dajatve, da dvigneš davke. S tem dodatno zapleteš poslovanje podjetjem in pa, seveda, življenje državljanom. Ne smemo tudi zanemariti, da bo to verjetno negativno vplivalo tudi na potrošnjo in zato se mi zdijo ti ukrepi dejansko problematični. Dvig davkov in odprava zviševanja splošne olajšave ob vse višjih življenjskih stroških in stroških poslovanja je nelogičen in škodljiv ukrep. Postopen dvig splošne olajšave na 7.500 evrov je bil ob postopni rasti življenjskih stroškov smiseln, ob sedanji rasti življenjskih stroškov pa bi jo bilo smiselno kvečjemu takoj povišati, saj davčni prihodki z višjo inflacijo naraščajo, realni dohodki pa padajo.

Pa še zdaleč ni to samo Lahovnik, pejte gledat, kaj pravi Ekonomsko socialni svet o tej Golobovi potezi in vseh kasnejših, vlada ESS povsem ignorira, če bi to počel Janša, bi “neodvisni” mediji bili plat zvona in laufal jadikovat v Bruselj.

Kakšen retard moraš biti, da sam sebi izvoliš eno plačo na leto manj?

Ja, in sloni letijo. To so samo vaše domneve. Gospot JJ je poskrbel predvsem za tiste z najvišjimi dohodki in se menil z dobavitelji v zdravstvu za podkupnine.

Odgovor na objavo uporabnika
za zabito neuko nerzagledano čredo, 10.09.2025 ob 10:15

in vse tiste zadeve, ki so jih našli. jaz 100 procent verjamem da gre za pranje denarja oz nakazovanje denarja za usluge take in drugačne, oz za korupcijo klinetelizem in nepotizem. ZADNJI DAN VLADE so to nardili, če vam ob tem ne zazvoniopozorilni  zvonovii pol niste normalni.

in še to, tonin je imel spisan zakon, ki bi prizadel mnoge slovence in jim vzel socialno, dodatke take in drugačne, samo dva dni nas je ločilo od tega scenarija, k sreči je vlada padla in nove seje vlade jj ni bilo, ni mi treba verjeti na besedo, vprašajte na centre za socialno delo, jaz imam to napisano na mailu od socialne delavke.

če pride jj nazaj na oblast bo šlo vse spet za dohtarje, ki so že tako nabogajtejši, za vojsko za ukrajino, kar volite, da se bodo vaši razvajeni sinki borili proti rusom na ruski fronti.

Valda, da.

Polpismeni kmetavzi s komaj dokončano OŠ ga bodo volili tudi, ko jim bo Janshari pobral zadnje evre in njihovo zemljo podaril Orbanu za predvollilne pufe. Volili ga bodo tudi takrat, ko bodo tujci posiljevali njihove hčere in klali sinove, ker  vsi vemo da Janshari živi za vojno. Če ne drugače, z ubrisanim izgovorom, da bog že ve, zakaj.

Janshajeve ovce so zgolj ovce, brez lastnega mnenja, brez kančka zdrave pameti in brez sposobnosti kritičnega razmišljanja. Samo blejejo in zvesto sledijo.

Valda, da.

Polpismeni kmetavzi s komaj dokončano OŠ ga bodo volili tudi, ko jim bo Janshari pobral zadnje evre in njihovo zemljo podaril Orbanu za predvollilne pufe. Volili ga bodo tudi takrat, ko bodo tujci posiljevali njihove hčere in klali sinove, ker  vsi vemo da Janshari živi za vojno. Če ne drugače, z ubrisanim izgovorom, da bog že ve, zakaj.

Janshajeve ovce so zgolj ovce, brez lastnega mnenja, brez kančka zdrave pameti in brez sposobnosti kritičnega razmišljanja. Samo blejejo in zvesto sledijo.

Če kdo misli, da je kako drugače, je res nor. Pri vsej novi tehnologiji je treba ponucat stare zaloge orožja in municije. Zato le glasujte za Janšo in njegove podložnike, direkt v vojno vas rinejo. Bežati tokrat ne hoste mogli, hehe.

Odgovor na objavo uporabnika
400 000 bedakov na 490 000 podlage, 10.09.2025 ob 10:24

Razumem, panika je , ni več pol leta do volitev, poroka ni pomagala, morda se še UKZ ocegla , veste da ste zabluzili in da ne bo drugega mandata.

obogi desnjaki vedno isti izgovor ponavljate , ko vas dovijo s prti v marmeladi..

vedno igra zrtve

kraja je kraja drzavnega denarja, korupcija je korupcija… pa ni vazno volitve gor ali dol

ti vasi izgovori so znacilni na in kalimerota janse

Odgovor na objavo uporabnika
ja pa ja, 10.09.2025 ob 11:39

Glede pranja denarja je jasno, kaj so se šli v NSi, to je jasno vsem.

Glede socialke in raznih transferjev pa je tudi jasno, da nobena vlada ne upa tega odvzeti, niti ne more odvzeti, ker imamo napisano takšno Ustavo, da se tega ne da.

Pa tudi sicer je odvzem transferjev nemogoč, ker se VSI politiki zavedajo, da bi v tem primeru prišlo do zrušitve stavbe DZ s politiki vred.  Vsi se bojijo državljanov, ki nimajo ničesar za izgubiti, taki državljani rušijo vlade in preganjajo politike.

za tistega ki piše, da je odbvzem sociale nemogoč. a si zaostal, ali neveden ali kaj. oni napišejo tak zakon, da ti ztransfer več ne pripada, naprimer, ker imaš eno njivo preveč, ali še en nadstrešek zdraven hiše, se to šteje za to, da imaš premoženje in ti socialni transfer ne pripada. to je spisal tonin v zadnji vladi, vpraaj na csd, pa ti bodo razložili. ali pa pahorehav vlada pod vodstvom sd, saj on je bil v sd stranki, da se vsakemu ki prejema varstveni dodatek ali socialne transferje, napiše v zemljiško knjigo PREPOVED ODTUJITVE. in tako so ljudje prostovoljno se odrekli dodatku in to njarevnejši upokojenci. kdo pri zdravi pameti si bo dal plombo na premoženje

 

Odgovor na objavo uporabnika
a res, 10.09.2025 ob 13:15

Odgovor na objavo uporabnika
Vsi glih, 10.09.2025 ob 13:03

Ne, ne bom jih volila. Še manj pa Goloba ali katerega iz arzenal novokomponovanih levičarjev. Oboji so nas že tolikokrat nategnili, da, je skrajni čas, da poiščemo manj razvpite stranke.

S čim točno te je Golob nategnil? Ali samo naučeno blejaš kot ostale ovce tvojega ljubljenega vodje?

S čim ni nategnil, raje vprašaj. Kaj je pa uresničil od tega, kar je rekel, da bo?? “Naša prva prioriteta je zdravstvo!” ponavljal kot papagaj vsa tri leta. Kaj je naredil, razen da ga je do konca sesul? “zgradili bomo 30.000 stanovanj za mlade” A res? Kje pa so?  RAZEN DAVKOV NABIJAT NE ZNA DRUGEGA!

In razen rahljat zakonov tako, da bomo v par letih čisto preplavljeni s tujci. Pa še nepremičninski davek je rekel, da bo izvedel. No, za to še dobro da ga ni in mu tudi to ni uspelo.

Kupleraj in korupcija je tako pri levih kot pri desnih, vse to je glede tega ista golazen. Če pa bodo desni zajezili priseljevanje muslijev in nehali nabijat davke, sem čisto zadovoljen z njimi. Goloba so pa samo polna usta besed, razen nabijanja davkov ne zna nič drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno882, 10.09.2025 ob 20:54

obogi desnjaki vedno isti izgovor ponavljate , ko vas dovijo s prti v marmeladi..

vedno igra zrtve

kraja je kraja drzavnega denarja, korupcija je korupcija… pa ni vazno volitve gor ali dol

ti vasi izgovori so znacilni na in kalimerota janse

-Se pravi, ti misliš, da levi pa ne kradejo državnega denarja?????? Tisti, ki so že 25+ let na oblasti pri nas. Tisti, ki so državne firme do konca izcuzali in vrgli v stečaj, da bi sebi žepe napolnili? Že sam Golob je dobil pred 25 leti državno injekcijo enega milijončka od Bavčarja za svojo takrat na pol propadlo  firmico Strela G. In potem se je Golob visoko dvignil v slovensko energetiko s svojimi vezami in poznanstvi ter svojo takratno ženo vzgojiteljico dal za direktorico Star Solarja, večinsko državne firme, da je tudi ona pobirala po 25.000 € mesečne plače. Ne me basat, da je morala imet kakšna znanja glede energetike. Samo zveze so potrebne.

Samo ne mi klobasat o tem, kako so pokvarjeni samo desni! So, ampak nimajo niti približno toliko niti v rokah in toliko ozadja kot levaki v svojih desetletjih kraje in korupcije.

Odgovor na objavo uporabnika
?, 10.09.2025 ob 15:51

Me veseli. Tebi pa svetujem da začneš  s svojo kampanjo drugje. Kot rečeno SČ ni  odskočna deska za politično kariero. Pa veliko sreče v klubu qurb in kriminalcev, imenovanih slovenska politična scena.

Delam globoko v gospodarstvu in imam zadosti tehtnih razlogov da lahko podkrepim svoje trditve, sploh za zadnje leto. Tvoje žaljenje brez argumentov pa več pove o tebi samem, tako da tukaj pa pometi pred svojim pragom poba.

Odgovor na objavo uporabnika
seveda je res, 10.09.2025 ob 21:11

-Se pravi, ti misliš, da levi pa ne kradejo državnega denarja?????? Tisti, ki so že 25+ let na oblasti pri nas. Tisti, ki so državne firme do konca izcuzali in vrgli v stečaj, da bi sebi žepe napolnili? Že sam Golob je dobil pred 25 leti državno injekcijo enega milijončka od Bavčarja za svojo takrat na pol propadlo  firmico Strela G. In potem se je Golob visoko dvignil v slovensko energetiko s svojimi vezami in poznanstvi ter svojo takratno ženo vzgojiteljico dal za direktorico Star Solarja, večinsko državne firme, da je tudi ona pobirala po 25.000 € mesečne plače. Ne me basat, da je morala imet kakšna znanja glede energetike. Samo zveze so potrebne.

Samo ne mi klobasat o tem, kako so pokvarjeni samo desni! So, ampak nimajo niti približno toliko niti v rokah in toliko ozadja kot levaki v svojih desetletjih kraje in korupcije.

drži, prvi in tudi najbolj obsežen val privatizacije je bil takoj po osamosvojitvi, ko so prejšnjemu režimu lojalni direktorji, dobili VIP vstopnico za lastninjenje preko certifikatov, delnic, takratnih podjetij, z namenom obdržanja kapitala na pravi strani (levica). Kapital se je prelil v tujino, vrnil pa preko podjetij za nakupe medijev, ki so večinsko pro-levo usmerjeni, da so lahko obdržali oblast tudi preko ustvarjanja javnega mnenja. To so dejstva. Kasneje je tudi desnica nekako poskusila ”uravnotežiti” neko kapitalsko moč v letu 2004-2008, ampak je poskus še za tiste preostale drobtinice, klavrno propadel.

Danes pa je s Svobodo zavel še bolj skrajni veter, kajti ves tist vložen kapital v vsa možna trobila, žanje sadove pranja možganov. Grem stavit da naslednja volilna kampanja bo na tnalutudi vprašanje ali si za Izrael ali Palestino, saj režimska mašinerija cilja na čustveno noto. In spet bo namesto debate o programih, prišlo na plano ali si za rdečo agento, če si proti si pa avtomatsko nazadnjaški klerik.

En hladen dan v jeseni še ne pomeni, da imamo zimo. Ocene laikov niso relevantne, sodnih sklepov o tej vsebini še nisem opazil, še manj imena sodelujočih.

Itak. Na tega pol procenta ukradenega (ostalo pripada lavakom) se boste spravili. Če je sploh res bilo ukradeno. Kolikor vem, dokazano še ni.

Ne, nsi ne bom volila, že zelo dolgo jih nisem. Ampak tudi tolk butasta, da bi volila katerokoli trenutno vladno stranko, nisem nikoli bila.

Odgovor na objavo uporabnika
jest916, 11.09.2025 ob 11:27

Itak. Na tega pol procenta ukradenega (ostalo pripada lavakom) se boste spravili. Če je sploh res bilo ukradeno. Kolikor vem, dokazano še ni.

Ne, nsi ne bom volila, že zelo dolgo jih nisem. Ampak tudi tolk butasta, da bi volila katerokoli trenutno vladno stranko, nisem nikoli bila.

Če hočete VOJNO, boste volili trgovce z orožjem in njihove zagovornike. Kdo so to, vejo celo v sosednji Avstriji, ker je “krivosodje” sodelujoče celo obsodilo in spravilo za zapahe.

Na trgu so nove oblike orožja in terorizma, zato je treba stare zaloge prodati. Če ni vojne, ni biznisa. Glas za bolne desne sektsaše in njihove podaljške itd, je GLAS ZA VOJNO. Lastne otroke boste poslali v vojno. To je dejstvo. To ve vsak, ki je tem pacientom blizu.

dodik, vućić, janša, orban, putin, trump, netanyahu

 

 

dodik, vućić, janša, orban, putin, trump, netanyahu

Od kod so pa ti skupaj? Po tvojem mnenju, s komer se ne strinjaš, ga rukneš v isto vrečo?

Vučić je znani prijatelj Jankovića, Janković znani Golobov frend, to so sami levaki. Levaki so pa zato, ker lahko več pokradejo kot desnjaki, ki nimajo zaledja.

Odgovor na objavo uporabnika
japajade526, 11.09.2025 ob 16:51

dodik, vućić, janša, orban, putin, trump, netanyahu

Od kod so pa ti skupaj? Po tvojem mnenju, s komer se ne strinjaš, ga rukneš v isto vrečo?

Vučić je znani prijatelj Jankovića, Janković znani Golobov frend, to so sami levaki. Levaki so pa zato, ker lahko več pokradejo kot desnjaki, ki nimajo zaledja.

točno tako, Jankovič, Golob, Kučan in še kdo, se deklarirajo za levičarje, ker pri indoktrinirani raji to pali. Ne razumejo vsi kako v ozadju stvari stojijo.

Oblikovanje javnega mnenja z medijskimi navedbami brez uradno preverjene vsebine je lahko škodoželjno opravljanje, ki je kaznivo dejanje.

Nsi in SDS  nikoli nismo volili in tudi nimamo namena voliti. Zraven paše še Logar s svojo stranko.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close