Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a bi vam bil všeč takšen moški

a bi vam bil všeč takšen moški

S tem načeloma ni nič narobe. Ampak to je za seks pripravljen počet vsak ta drug obupan tip, ki ne dobi ženske. Moški, ki počne VSE to, verjetno s tem kompenzira manko na kakšnem drugem področju. Katerem, pa spet odvisno.

Moj ne počne vsega tega. Pa ga ne bi zamenjala za moškega iz tega opisa. 🙂

Skratka, tisto so bile samo nakladacije.

Ne morem se strinjati s tem, da moški, ki počne vse to, počne to zato, ker je obupan, išče seks ali tak, ki kompenzira nek manjko na drugem področju.
So tudi taki moški, ki to počnejo zase. Ker vidijo, da je ob tem njihova ženska bolj srečna. In ne, taki niso le copatarji.

Ne morem se strinjati s tem, da moški, ki počne vse to, počne to zato, ker je obupan, išče seks ali tak, ki kompenzira nek manjko na drugem področju.
So tudi taki moški, ki to počnejo zase. Ker vidijo, da je ob tem njihova ženska bolj srečna. In ne, taki niso le copatarji.[/quote]

Ok. Ampak malo huda je ta, da bi nekdo vse to to kar skozi počel. 🙂 Meni v tistem delu od obletnice dalje zadeva deluje malo prenapihnjena. A kar vedno ji prinese kavo v posteljo? A bejž no, a ona njemu pa nikoli? A on pa ni imel napornega dneva? Meni na takšen način opisana servilnost moškega do ženske deluje idiotsko. Tudi če bi bil isti opis za žensko, bi mi deloval nerealno, bolj za tisto začetniško fazo zveze, ko bi nekdo sklatil zvezde z neba, samo da bi se zadeva prijela. 🙂
V realnih zvezah se seveda vse to med partnerjema zgodi. Ne dogaja pa se to kar skozi in samo z ene strani. In zelo realno je tudi, da se kdaj tipu ženske enostavno ne da poslušat, pa to še ne pomeni nujno, da je nima rad.
Meni bi se itak zmešalo s tipom, ki bi mi non stop samo kimal.

No jz priznam, da bi mi bil tak moški všeč 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Evo kavica prihaja…
[img]http://wklondon.typepad.com/welcome_to_optimism/images/butler.jpg[/img]

Ne morem se strinjati s tem, da moški, ki počne vse to, počne to zato, ker je obupan, išče seks ali tak, ki kompenzira nek manjko na drugem področju.
So tudi taki moški, ki to počnejo zase. Ker vidijo, da je ob tem njihova ženska bolj srečna. In ne, taki niso le copatarji.[/quote]
Res je. Ljudje lahko počnejo na prvi (površen) pogled iste stvari iz dveh povsem različnih razlogov. Razliko med obema pa občuti tisti, ki to stvar, uslugo ali dejanje sprejema in ne nek opazovalec (ki ga morda žene zavist ali pretirana tekmovalnost). In on je tisti, ki bo določil, ali mu to ugaja ali ne. Igralce se vedno prepozna na dolgi rok, saj vzbujajo dvome, medtem ko se druge, ki to počnejo “iz srca”, spoštuje ter ceni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne morem se strinjati s tem, da moški, ki počne vse to, počne to zato, ker je obupan, išče seks ali tak, ki kompenzira nek manjko na drugem področju.
So tudi taki moški, ki to počnejo zase. Ker vidijo, da je ob tem njihova ženska bolj srečna. In ne, taki niso le copatarji.[/quote]
Res je. Ljudje lahko počnejo na prvi (površen) pogled iste stvari iz dveh povsem različnih razlogov. Razliko med obema pa občuti tisti, ki to stvar, uslugo ali dejanje sprejema in ne nek opazovalec (ki ga morda žene zavist ali pretirana tekmovalnost). In on je tisti, ki bo določil, ali mu to ugaja ali ne. Igralce se vedno prepozna na dolgi rok, saj vzbujajo dvome, medtem ko se druge, ki to počnejo “iz srca”, spoštuje ter ceni.[/quote]
se podpišem


Zakaj vedno in skozi? Kje si to prebrala?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Realno pri tebi. :)) A tvoj vedno, ko posluša, samo kima? Potem ga razumem, da tega ne dela r(v)edno. :))
Kaj pa opcija, da je vedno pripravljen prisluhnit in na povedano povedati svoje mnenje?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No moj opazi frizuro, ker ve kdaj grem k frizerju, ker mora pazit otroka tačas. 🙂 Na valentinovo ne pozabi, ker itak vse trgovine posiljujejo z raznimi artikli – le da meni ne pomeni kaj preveč ta “praznik”. No pod sexsističen tip ne vem kaj točno misliš – to da ne bi bil, bi me motilo, le okol ga ne sme srat. 🙂 NO zapomni si veliko kar povem, le tisto včasih kar bi bilo treba si ne 🙂 odvisno od razpoloženja. Zmasira me velikrat, samo prekmalu neha – mu roke uidejo drugam.
Kavice pa ne pijem, tako da mi je ne nosi v posteljo in česa drugega tudi ne, ker med tednom vstaja sredi noči, čez vikend sem pa vedno jaz pred njim v pogonu. 🙂

No evo zdej vemo kaj je je to seksizem – moški ki ima rad sex a ga ne sme srat okoli haha 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


Realno pri tebi. :)) A tvoj vedno, ko posluša, samo kima? Potem ga razumem, da tega ne dela r(v)edno. :))
Kaj pa opcija, da je vedno pripravljen prisluhnit in na povedano povedati svoje mnenje?[/quote]

Lahko se o tem menimo še tri dni. Tema je površno napisana in vsak jo lahko razume po svoje.
Tako kot si tudi ti mojo pripombo na koncu razumel malo po svoje.
Pa ne ljubi se mi sploh o tem razpredat dalje, ker je malo mimo.

Če odgovorim na začetno vprašanje… po skopih informacijah in glede na to kako jaz razumem opis tega xy moškega, mi verjetno ne bi bil všeč. Ne morem pa vedet. Ne gledam na ljudi tako, da bi jih sodila samo po tem kaj so pripravljeni naredit zame, kakšno korist imam od njih.

Poznam pa tudi moške, ki recimo za Valentinovo zginejo kat kafra, še vedno pa mislijo,da so zelo pozorni, čustveni, poduhovljeni, ma ni da ni in da je problem vedno v drugih, ne v njih.

Spet en neizviren suženj spolnega nagona, ki poskuša izvedeti, kakšen naj bo, da bo “všeč ženskam”.

Nikoli ne boš všeč vsem.

Vse to je okay. Dejstvo pa je, da po svetu hodi se pa se obupanih in fukatoznih tipov, katerim za kancek zenske pozornosti ni nic prevec. Enega takega sem imel vceraj priliko videli “na delu”. V enem veceru je pognal vec kot obicajno porabi/ima za mesec dni zivljenja. Kaj delajo pobesneli hormoni… 🙂

Mene je tisti opis malce spomnil na tega dobrega človeka in njegovo “bodočo ženo”

http://med.over.net/forum5/read.php?163,8525584

Bikini kaj si to predvcerajsnjim narocila kapucin haha? 😀

Bikini kaj si to predvcerajsnjim narocila kapucin haha? :D[/quote]

Kavo z mlekom. Samo mleko je mnda pozabil. 🙂

Bikini kaj si to predvcerajsnjim narocila kapucin haha? :D[/quote]

Kavo z mlekom. Samo mleko je mnda pozabil. :)[/quote]

Tipicen moski pol ta glavno pozabi haha. Ta ne bo vec dolg stregel : )

Ja.Seveda.Najlepša so dejanja.Besede ne pomenijo ničesar, če se potem nič konkretnega ne zgodi.
Moj je eden izmed tistih, ki malo govorijo,pa toliko več naredijo. Molčečnost se velikokrat primerja z mirnostjo in kot pozitivna vrednota, a pazi, lahko gre pri takšnem človeku tudi za redkobesednost zaradi potlačenih čustev, straha, dvomov,ipd..
Sama osebno takšne ljudi sprejemam, z to malenkostjo, da jih +tega spodbujam,da govorijo,izrazijo svoje očutke tudi tako,da to rečejo.Naglas.
“Tiha voda,bregove dere”.
Če/in ko udari, je že prepozno…

Verjetno pri tebi sploh ne pride do besede. Ali pa nima časa govorit, ker te skozi streže od spredaj in zadaj. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close