Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a bi vam bil všeč takšen moški

a bi vam bil všeč takšen moški

ki opazi novo frizuro, ki ne pozabi na valentinovo in obletnice, ki ni sexističen tip, ki si zapomni, kar ženska reče, jo posluša z zanimanjem, ki jo zmasira po napornem dnevu, ji prinese kavico v posteljo…….

Kaj si želel s tem povedat?

taki so spominski ključki UBS

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Verjetno nam je želel povedat, da je copata.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Verjetno nam je želel povedat, da je copata.[/quote]

Aja, copata si, če kdaj pa kdaj upoštevaš tudi želje partnerke:). Nisem vedela:)). A tebi ne paše, če ti partnerka da vedeti, kako te ima rada?:)


Verjetno nam je želel povedat, da je copata.[/quote]

Aja, copata si, če kdaj pa kdaj upoštevaš tudi želje partnerke:). Nisem vedela:)). A tebi ne paše, če ti partnerka da vedeti, kako te ima rada?:)[/quote]
Vsak pameten / izkušen moški bo vedel, da s takšnim obnašanjem pri ženskah ne prideš daleč. Kaj je pa meni všeč, pa nima nobene veze s to temo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

…in to napise 22 letni mladic. skoraj sem iz stola padel od smeha 🙂
mogoce pri punckah v tvojem rangu res ne prides dalec, ker tiste palijo bolj na badboye, katerim celo kdaj pase ce jih imajo grdo. Pri pravih zenskah pa z takim pristopom delas cudeze


Zakaj si si pa izmislil moja leta ?

22 lol ( now I’m the one who is laughing :> )

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


sprašuješ? Povej naravnost ali bi ti bil tak tip všeč?

Valentivno me ne zanima. Na rojstni dan se pa mora spomnit. To pa. Masaža, poslušanje super. Kavica fuj. Če se kavica zamenja z zajtrkom je pa super, samo ne v postelji. Za mizo.
Kaj pa alkohol, cigareti, popivanje, prostaško preklinjanje?

Valentivno me ne zanima. Na rojstni dan se pa mora spomnit. To pa. Masaža, poslušanje super. Kavica fuj. Če se kavica zamenja z zajtrkom je pa super, samo ne v postelji. Za mizo.
Kaj pa alkohol, cigareti, popivanje, prostaško preklinjanje?[/quote] občasno le cigareti

jaz imam takega doma. in v enaki meri poskrbim jz zanj… pa ne zaradi njega samega,ampak zato ker sem jz srecna in vesela ko je on zadovoljen..in kontra, jz tut 🙂

in sadni ce mas prepricanje da moras zensko tlacit dol, rajs te bo mela…si se rodiu u napacnem letu..to je tam se..iz 1930 😉 sm mela enga tazga in…. principi..kaznovanja… vse drugo sm bla sam clovek ne, sploh pa se mam prevec rada da bi to se enkrat dozivrla.in ce ti temu kar imam sedaj reces COPATA,potem pa naj bo… jz sm pa lahko lajdra ker ga rada dobivam v rit. ok 😀 pa je volk sit koza cela 😉

pa mi je moj kljub temi da je po vase copata se vedno v izziv ker skoz kej novga zvem, al me on nauci ali jaz njega… 😉

jaz imam takega doma. in v enaki meri poskrbim jz zanj… pa ne zaradi njega samega,ampak zato ker sem jz srecna in vesela ko je on zadovoljen..in kontra, jz tut 🙂

in sadni ce mas prepricanje da moras zensko tlacit dol, rajs te bo mela…si se rodiu u napacnem letu..to je tam se..iz 1930 😉 sm mela enga tazga in…. principi..kaznovanja… vse drugo sm bla sam clovek ne, sploh pa se mam prevec rada da bi to se enkrat dozivrla.in ce ti temu kar imam sedaj reces COPATA,potem pa naj bo… jz sm pa lahko lajdra ker ga rada dobivam v rit. ok 😀 pa je volk sit koza cela ;)[/quote]
Še več takšnih “lajder” pa bo svet lepši 🙂

sadni je ocitno res rojen v napacnem desetletju. sam sem imel recimo same vredu punce in se do njih obnasal razlicno. Sicer nikoli grdo ali zanicevalno, ampak pac do enih bolj lepo, do enih manj. In tiste ko sem po rokah nosil so zraven cvetele od srece in mi to v polni meri vracale. Seveda govorimo tu o zenskah, ne punckah.
Ze samo ce pogledamo teme tu na monu je jasno. Nobena se ne pritozuje da jo ima nekdo prevec lepo in jim je dolgcas. Tem, ko so zanemarjene, ne v prvem planu, ko se z njimi grdo ravna pa je nesteto.

Ženske si želijo pozornosti in vsega tega kar pišejo…. tudi zaslužijo si, saj brez žensk pač ne gre. Vsaj jaz ne morem brez njih.
AMPAK
če pa, oz ko pa imajo vse tisto kar sanjajo jih pa začne odnos dušit, ker je preveč predvidljiv, dolgočasen in bla bla. Tako da pri vsej tej pozornosti je treba bit malček previden… in včasih naredit ravno nasprotno od pričakovanega… 🙂

In kje sem jaz napisal, da se je potrebno do žensk obnašat grdo, ali zaničevalno ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


This.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


This.[/quote]
Kdo bi ženske razumel? 🙂


This.[/quote]
Kdo bi ženske razumel? :)[/quote]
Tisti, ki pravijo, da jih razumejo se jim ponavadi še sanja ne kako ravnati z žensko.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Joj, ti si pa že stara… :))
Še vedno se najdejo tudi danes, zdi se mi, da jih je pravzaprav kar veliko, vsaj v mlajših letih. Pač rabijo nekaj časa, da spoznajo, kaj jih osrečuje in kako izbrati pravega. Dotlej se pač oprimejo tega, kar se jim ponudi (beri: jih privlači). Ko človeka parkrat udari po glavi, se tudi njegovo dojemanje drugih spremeni. Eni potrebujejo bolj orenk udarce, drugi pa se lahko učijo iz izkušenj drugih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Valentivno me ne zanima. Na rojstni dan se pa mora spomnit. To pa. Masaža, poslušanje super. Kavica fuj. Če se kavica zamenja z zajtrkom je pa super, samo ne v postelji. Za mizo.
Kaj pa alkohol, cigareti, popivanje, prostaško preklinjanje?[/quote] občasno le cigareti[/quote]

Cigareti? Nekadilke ponavadi težko prenašamo to.
Torej ne piješ, nisi prostaški. To je super.
Kaj pa razgledanost? Hobiji? Pridnost, iznajdljivost? Služba?
Ženske namreč hočemo še veliko več kot to kar si napisal :).


Kdo bi ženske razumel? :)[/quote]
Tisti, ki pravijo, da jih razumejo se jim ponavadi še sanja ne kako ravnati z žensko.[/quote]
Ampak druge učijo kako je treba ravnati z žensko. Kot da so bejbe iz tovarne in so si vse podobne. Vsaka je drugačna in vsaka potrebuje drugačen pristop.

Tule:

Napisal si, da se ne pride daleč, če upoštevaš njene želje. Torej zate očitno velja nasprotno, to je, da njenih želja NE upoštevaš, kar pa je zaničevalno. Kakor pač kdo razume. Predstavljaj si namreč odnos dveh, kjer oba razmišljata tako kot ti. Nihče ne upošteva drugega. V čem je potem sploh smisel takega odnosa?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, Sadni pojma nima o ženskah. Ker ga nobena ne mara, je tu gor ves pasji in žaljiv. Brezveze se sploh s takim menit.
Tip, ki misli, da ženske ne maramo razumevajočih, prijaznih moških, je malce zmeden.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close