A bi šel kdo ven
A ni point družabnih plesov, da se pleše tudi z neznanci? In da se pri tem obvlada tudi plesni bonton, kako se nekoga povabi na ples, kako sprejmeš povabilo, kako se med plesom obnašaš? Tako nam je vsaj pred leti, ko smo vadili četvorko, razlagal Tomaž Ambrož. 🙂
Meni to ni priljubljen način preživljanja prostega časa, me spominja bolj na mladost moje babice, poznam pa kar nekaj ljudi, ki zahajajo na razne plesne večere in tam seveda plešejo tudi z neznanci.
A ni point družabnih plesov, da se pleše tudi z neznanci? In da se pri tem obvlada tudi plesni bonton, kako se nekoga povabi na ples, kako sprejmeš povabilo, kako se med plesom obnašaš? Tako nam je vsaj pred leti, ko smo vadili četvorko, razlagal Tomaž Ambrož. 🙂
Meni to ni priljubljen način preživljanja prostega časa, me spominja bolj na mladost moje babice, poznam pa kar nekaj ljudi, ki zahajajo na razne plesne večere in tam seveda plešejo tudi z neznanci.[/quote]
Da ☺
še celo z bodočimi smrtnimi sovražniki (npr. na ohcetih, …)
A ni point družabnih plesov, da se pleše tudi z neznanci? In da se pri tem obvlada tudi plesni bonton, kako se nekoga povabi na ples, kako sprejmeš povabilo, kako se med plesom obnašaš? Tako nam je vsaj pred leti, ko smo vadili četvorko, razlagal Tomaž Ambrož. 🙂
Meni to ni priljubljen način preživljanja prostega časa, me spominja bolj na mladost moje babice, poznam pa kar nekaj ljudi, ki zahajajo na razne plesne večere in tam seveda plešejo tudi z neznanci.[/quote]
Jz itak povsod plešem z neznanci haha 😀
Forum je zaprt za komentiranje.