80’s glasba
Poet in Sadni, super pesmi… kar veselo limajta:).
Ob tem komadu:
10. I want to know what love is – Foreigner
http://www.youtube.com/watch?v=loWXMtjUZWM%5B/quote%5D
si pa ne morem pomagat, da si ne predstavljam enga obupanega in razočaranega tipa za šankom, ki tole poje:))).
------------------------
"And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair."
(Khalil Gibran)
Takrat je bila pa res dobra glasba in tudi v diskačih se je vrtela odlična italo godba, ki danes ponovno postaja popularna.
http://www.youtube.com/watch?v=Jfc-knHB41U
http://www.youtube.com/watch?v=CswmJKKPooU
http://www.youtube.com/watch?v=EaP-WM0JEf4
Forum je zaprt za komentiranje.