Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 80’s glasba

80’s glasba

edini poster ki sem ga imel v sobi, štefka v kopalkah, pa še zdaj ne vem, al zaradi glasa, stasa al kopalk?…trilema trilema

Končno najdu ta komad, k sm ga tok cajta isku :

[youtube]WzJHAA8nu_w[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Aja pa lejte kako je treba žurat :

[youtube]XL1W5uBq1Wg[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Takrat je bila ta še “naša” in ne tuja pesem:

http://www.youtube.com/watch?v=D5f31flYt4A

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zgleda, da sem bila že prestara v 80. … Komot zdržim brez te glasbe, ki ste jo nalimali. Pa saj je bilo polno veliko boljše glasbe.

Recimo Spandau Ballet. Inxs. Še Duran Duran, ki so mi bili takrat odvratni, se mi danes zdijo fajn.

Steve Miller Band (Abracadabra), Roxy Music.

Kool and the Gang, Marvin Gaye, U 2.

Poleg vseh evergreen glasbenikov, kot so Michael Jackson, Rolling Stones, Queen, Dire Straits, David Bowie, pa verjetno še koga.

Ena taka muha enodnevnica so bili tudi Frankie goes to Hollywood.

Od popa jih je pa toliko dobrih, da jih komaj našteješ: Pet Shop Boys, OMD, Alphaville, Ultravox, Eurythmics, Yazoo, The Human League … tolk glasbe, da je ne zmanjka za celo leto.

More than this:

http://www.youtube.com/watch?v=kOnde5c7OG8

Res je krivokljun. Skor vse kar je dobr blo takrt si naštela v enem postu, pohvalno !

No ta komad je pa iz mojga otroštva, sicer niso 80ta, je pa blizu, 91. leto :

[youtube]xCorJG9mubk[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Popravek, klepetulja, ne krivokljun. Vsi ste neki na k. Klepetulja, krivokljun, katenjka,…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Aja pa, ko smo že pr muhah enodnevnicah. Tudi za Rick Astleya bi si lahko mislili, da je posnel sam en dobr komad ( vemo kirga ). Ampak ni ne, men je recimo ta najboljši od njega :

[youtube]DqZS89jFCFg[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kylie Minogue bi tud blo treba oment. Vsaj zame daleč najboljši komad od nje :

[youtube]KlJT_KDPpCg[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tanita Tikaram – Twist In My Sobriety
The Cure – Killing an Arab (albuma Boys Don’t Cry in Disintegration spadata med moje ljubše)
Police – Don’t Stand So Close To Me (pa še par drugih, Sting je pač genialec)
REM – So. Central Rain (I’m Sorry)
REM – I Remember California
REM – It’s The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)
REM – Crazy
Depeche Mode – Never Let Me Down Again
Sonic Youth – Death Valley ’69 (feat. Lydia Lunch)
Sonic Youth – Silver Rocket
– …

Tega je še res ogrooomno – Joy Division, Sisters Of Mercy, David Bowie, The Fall, Violent Femmes, Devo, Gang Of Four, Wire, The Stranglers, Wire, Ultravox, The Damned, Killing Joke, Public Image Ltd., New Order, Pere Ubu, Swans, pa še, pa še… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Sadni prosim še:)) !!

olivia newton-john: magic
[youtube]9LsGWAPy9xs[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

[youtube]l1tzDxGYADg[/youtube]

[youtube]D0LPNJUGnT8[/youtube]

[youtube]p8-pP4VboBk[/youtube]

[youtube]s8oJV81jq6A[/youtube]

[youtube]Yf_Lwe6p-Cg[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni hvala in ena zate.Pa ne dobesedno::)))

http://www.youtube.com/watch?v=BNyRU0fKHAY

ufff .. to je bila muska, ko smo tudi na stene skakali od dobrega razpoloženja … stiskavci pa taki, da so morali med komadom po tleh brisati – toliko je od bejb teklo 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

daj priponaj enga,ajd:))


1. za to je jutub 😛
2. nečm — okusi so pač različni
3. ni šans, da se kera masti brez, da sem zraven 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

[youtube]_AmkmqYEarw[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Dobra izbira antilopa 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

[youtube]0_Pq0xYr3L4[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

[youtube]CdqoNKCCt7A[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

[youtube]dIwP9Fkcnzk[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Za tole nisem čisto prepričana, ampak mislim, da spada pod 80-ta leta. Randez vous, Modre oči…

http://www.youtube.com/watch?v=9SfpoK4pd6A

P.S.: Hvala, Sadni. :))

uuuu madonca…zopet fantastična izbira Sadni.

Tile Simple Minds meni dajo vetra..če sem le sama v avtu,si jih privoščim “do daske”:)) prav ta komad.Odlično!!

Black Magic Woman

@ Misonkka

Samba Pa Ti

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close