6 mesecev
Včasih si želim, da bi čas teku zelo počasi. Danes pa želim, da leti mimo mene svetlobne hitrosti.
Od danes bom naslednjih šest mesecev sama. Moj dragi je šel delat, vem najbrž se smešno sliši ampak njegovo delo je pač tako, da dela daaleč stran. Ko bom prišla iz službe bo stanovanje hladno in samo. Še eno novo leto sama…
Tako da upam da bo res hitro minilo.
Pa si rečem, bom imela več časa zase, pa za službo, pa za predavanja..pa saj v bistvu 6 mesecev ni spet toliko:)
Priznam malček se smilim sama sebi, pa saj bo minilo-še kak dan pa bo boljše. So tudi hujše stvari na tem svetu, a ne. Pa saj sem si sama izbrala oziroma sva skupaj ker se s tem strinjam.
Malček sem si hotela dušo olajšat, se potolažit. Nerada znancem, prijateljem “morim” o tem. Za njih je to “kaj spet” (kar tudi razumem)a zame je pač težko vedno znova.
V glavnem pogrešam svojega dragega in če je tu še kakšna, ki se je kdaj zbašla v takšni situaciji naj ve da ni sama
lp
Forum je zaprt za komentiranje.