4 jezdeci apokalipse
heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]
Noben, ki nekomu žali mamo prek neta ne more bit ne-tup. Model je zabit k točak, to je pač dejstvo.
Druga stvar. Matjazko ni noben cvet foruma, s “šalami” kot so : prizadela te je bivša, starše imaš ločene ipd je to kvečjemu lahko gnoj foruma. Zaradi takšnih, kot sta tadva, avtorji, kot so Spider in podobni, raje zapustijo forum, kot pa da berejo tadva retardurana.
heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]
In zdaj si se ti čudežno bitje Marianne,katere nikdar nihče na tem forumu bral ni,znaša tukaj da boš modrovala o cvetočem Matiužu? Pa poojma nimaš kakšen gnoj hinavski od debila je to.In potem se čudite da so po nekaj letih stalni forumaši do do tega gnoja negativno nastrojeni?
Kot sem že rekla,ni tale kreten ti bo nož v hrbet zaril takrat,ko misliš da je tvoj prijatelj razumeš poanto?
Seveda jo ne.Če ne tega nebi pisala.V rit mu zlezi in čudežno čakaj ko te bo virtualno zaklal.Hinavec brez primere vseh forumašev kompetnih tukaj.
In ja NMw,menim da si z temo bil preveč toleranten do tega pacienta,saj si osebek v Akopolipsi ne zasluži biti,škoda da mu ime v omenjem članku sploh še v nadaljevanju omenjaš.
heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]
In zdaj si se ti čudežno bitje Marianne,katere nikdar nihče na tem forumu bral ni,znaša tukaj da boš modrovala o cvetočem Matiužu? Pa poojma nimaš kakšen gnoj hinavski od debila je to.In potem se čudite da so po nekaj letih stalni forumaši do do tega gnoja negativno nastrojeni?
Kot sem že rekla,ni tale kreten ti bo nož v hrbet zaril takrat,ko misliš da je tvoj prijatelj razumeš poanto?
Seveda jo ne.Če ne tega nebi pisala.V rit mu zlezi in čudežno čakaj ko te bo virtualno zaklal.Hinavec brez primere vseh forumašev kompetnih tukaj.
In ja NMw,menim da si z temo bil preveč toleranten do tega pacienta,saj si osebek v Akopolipsi ne zasluži biti,škoda da mu ime v omenjem članku sploh še v nadaljevanju omenjaš.[/quote]
A ti, cvetoča Misonka, si se pa zatrapala v takega hinavca, zdaj pa z vsemi topovi na cmeravega Matiaža? malo prej bi ga prečitala, saj vsak butel hitro vidi, da leta od čebele do čebele, pa ti ne bi bilo treba zdaj pretakat solza z nožem med rebri.
praVIM le, da ima tudi pozitivne lastnosti, kot vsak, je skupek dobrega in slabega.
Forum je zaprt za komentiranje.