Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 4 jezdeci apokalipse

4 jezdeci apokalipse

tema za nocoj do 24:00 — kdo je na rjavem konju

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne spelje in ne spelje tale konjeniška zgodba! Konji so postali pametnejši od konjenikov.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]
Noben, ki nekomu žali mamo prek neta ne more bit ne-tup. Model je zabit k točak, to je pač dejstvo.

Druga stvar. Matjazko ni noben cvet foruma, s “šalami” kot so : prizadela te je bivša, starše imaš ločene ipd je to kvečjemu lahko gnoj foruma. Zaradi takšnih, kot sta tadva, avtorji, kot so Spider in podobni, raje zapustijo forum, kot pa da berejo tadva retardurana.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]

In zdaj si se ti čudežno bitje Marianne,katere nikdar nihče na tem forumu bral ni,znaša tukaj da boš modrovala o cvetočem Matiužu? Pa poojma nimaš kakšen gnoj hinavski od debila je to.In potem se čudite da so po nekaj letih stalni forumaši do do tega gnoja negativno nastrojeni?
Kot sem že rekla,ni tale kreten ti bo nož v hrbet zaril takrat,ko misliš da je tvoj prijatelj razumeš poanto?
Seveda jo ne.Če ne tega nebi pisala.V rit mu zlezi in čudežno čakaj ko te bo virtualno zaklal.Hinavec brez primere vseh forumašev kompetnih tukaj.

In ja NMw,menim da si z temo bil preveč toleranten do tega pacienta,saj si osebek v Akopolipsi ne zasluži biti,škoda da mu ime v omenjem članku sploh še v nadaljevanju omenjaš.

Ja hudič je to, če se zameriš štajerki.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

tema za nocoj do 24:00 — kdo je na belem konju

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]

In zdaj si se ti čudežno bitje Marianne,katere nikdar nihče na tem forumu bral ni,znaša tukaj da boš modrovala o cvetočem Matiužu? Pa poojma nimaš kakšen gnoj hinavski od debila je to.In potem se čudite da so po nekaj letih stalni forumaši do do tega gnoja negativno nastrojeni?
Kot sem že rekla,ni tale kreten ti bo nož v hrbet zaril takrat,ko misliš da je tvoj prijatelj razumeš poanto?
Seveda jo ne.Če ne tega nebi pisala.V rit mu zlezi in čudežno čakaj ko te bo virtualno zaklal.Hinavec brez primere vseh forumašev kompetnih tukaj.

In ja NMw,menim da si z temo bil preveč toleranten do tega pacienta,saj si osebek v Akopolipsi ne zasluži biti,škoda da mu ime v omenjem članku sploh še v nadaljevanju omenjaš.[/quote]

A ti, cvetoča Misonka, si se pa zatrapala v takega hinavca, zdaj pa z vsemi topovi na cmeravega Matiaža? malo prej bi ga prečitala, saj vsak butel hitro vidi, da leta od čebele do čebele, pa ti ne bi bilo treba zdaj pretakat solza z nožem med rebri.

praVIM le, da ima tudi pozitivne lastnosti, kot vsak, je skupek dobrega in slabega.

Marianne toplo ti odsvetujem prerekanje s misonko kajti zadnjic je celo nekemu moskemu grozilo z brco v čelo z 8 centimeterskimi štikli. Ne predstavljam si kaj bi potem naredila zenski.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close