Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 4 jezdeci apokalipse

4 jezdeci apokalipse

Martjazko. Matkić, DoSadni in Spider

evo čisto resno … ne poznam, nisem slišal zanjo, pa tudi na netu ni take, ki bi jo kateremu od vas kot kazen privoščil ali pa jo v Deen Hagu obsodil na 5 minut življenja s kom od vas

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


4 jezdeci apokalipsein en x6 Murko!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

… in sam satan nam jih predstavil v tej temi.

satanova največja zvijača je, da je ljudi prepričal , da ne obstaja….nmw..si al nisi?

še hudič jih je prežvečil in izpljunil….jezdece..

NM-whatever, vidiš to je pa tako, če ti drugi nastavijo ogledalo in se ustrašiš svojega ksihta. Začni živeti s sam s sabo.

Tole da moram vsak dan za nekoga glasovat, mi je postalo že malce naporno…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

evo maksimum moje prijaznosti in demokratičnosti:
vloge si lahkoizberete sami

mi je vseeno kako, na koncu (recimo v petek 18.11.2013 ob 23h) pa jih tukaj objavite.
Lepo prosim da vsak objavi vse vloge vseh 4 jezdecev apokalipse ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NM-3w … popolnoma si predvidljiv – edina in takojšnja asociacija na naslov tvoje nove teme so mi bila imena vsaj trojice od tistih, ki si jih dejansko navedel …

Samo nečesa ne razumem…veliko vas je, ki ste že leta na tem forumu. Torej ste kar nekaj dali čez in to skupaj na tem forumu. Ko pa berem, je večina sovražno nastrojenih do mnenj drugih, torej teh ljudi, s katerimi se druži že leta. Ni mi čist jasno:).

tukaj – klik

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

[img]http://www.lenartkucic.net/wp-content/uploads/2010/12/four_horsemen_edit-300×207.jpg[/img]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

vprašanje za nocoj (do 24:00)

Kdo (od zgoraj naštetih) bi lahko bil na črnem konju ?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Rafko Irgolič!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.

heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]

pikica: za “prostaško” se izražati moraš imeti možgane z jajci

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

tema za danes do 24:00

kdo je na bledem konju ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

heheh, čeprav si prostaški, ti je treba priznat iskrivo inteligenco, nisi tup, samo kulture ti manjka. Kot ženska ti pa povem, da ocenjuješ fante slabo. matjažko in spider sta cvet foruma, mačota s karizmo, ostala dva pa tudi imata svoj šarm.[/quote]

pikica: za “prostaško” se izražati moraš imeti možgane z jajci[/quote]

Imej ti jajca, lahko tudi brez možganov, pa se vsakič, ko se sklicuješ na razne reproduktivne organe, podpiši z imenom in priimkom. Pa da vidimo koliko te bo potem v hlačah.

pikica: za “prostaško” se izražati moraš imeti možgane z jajci[/quote]

Imej ti jajca, lahko tudi brez možganov, pa se vsakič, ko se sklicuješ na razne reproduktivne organe, podpiši z imenom in priimkom. Pa da vidimo koliko te bo potem v hlačah.[/quote]

kaj, ko bi bila ti pametna najpreje za sebe

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Imej ti jajca, lahko tudi brez možganov, pa se vsakič, ko se sklicuješ na razne reproduktivne organe, podpiši z imenom in priimkom. Pa da vidimo koliko te bo potem v hlačah.[/quote]

kaj, ko bi bila ti pametna najpreje za sebe

kaj, ko bi bila ti pametna najpreje za sebe

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hahaha NM3W 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Mater tole z imenom in priimkom si pa dobro zadel haha 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw



kaj, ko bi bila ti pametna najpreje za sebe

verjemi, da tebe nebi niti z obsodbo v Den Haagu
btw: zakaj se sama ne držiš ponujenega ignoriranja[/quote]

Nisem odgovorila na tiste tvoje bleščeče provokativne zapise, ki so bili že umaknjeni iz teme Ženske MŽ čveka 2, sem jih pa prebrala in si mislila svoje ob tem. Ne vem kakšen človek moraš to bit, da sploh uspeš spravit iz sebe kaj tako nizkotnega. Naj ti bo pa nekaj jasno, ne ti ne kdo drug takšnih stvari o meni NE BO pisal. Si bom vzela čas za to, ne skrbi. Internet ni anonimen. Ni brez pravil. Ni poligon za sproščanje lastnih frustracij in znašanje nad drugimi ljudmi. NI.[/quote]

pojdi v božjem miru po svoji poti

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close