3 x na mesec
Ja, kompatibilnost je kljucna. In ce je ni dovolj, spontano, se nima smisla pretegovati od “prilagajanja”. Sploh ko enkrat vec nisi rosno mlad. In ni nic cudnega, ce poskusis z 10 partnerji preden naletis na dovolj kompatibilnega. Celo prav je tako. Bolje prej koncati, kot pa po 10 letih zavozenega zivljenja.
Forum je zaprt za komentiranje.