26 držav je pripravljeno poslati vojake v Ukrajino
Se še spomnite pokojnega obrambnega ministra Bohinca, ki nas je ob referendumu za NATO prepričeval, da kljub vstopu v NATO nikdar in nikoli se ne bo noben slovenski vojak bojeval v tujini. Politiki in večina novinarjev so eni najbolj pokvarjenih ljudi na svetu. Zato če je čas za čiščenje začnimo doma.
Ni res, da je 26 držav pripravljenih poslati svojo vojsko v Ukrajino, samo 6 je v tej druščini voljnih, ki bi poslale svoje vojake v Ukrajino in še to šele ko bo sklenjen sporazum o prekinitvi vojne oz o miru, tudi Francija sedaj pogojuje pošiljanje svojih vojakov šele ob sklenitvi miru, poleg tega pa NATO ni mirovna organizacija in po mednarodnih zakonih ni neka mirovna misija za vzdrževanje miru med sprtima stranema, za to je OZN in njena sestava modrih čelad, ki med vojskujočimi naredi varnostni tampon za preprečitev spopadov, večina držav članic EU ki so članice NATO-a ne bo pošiljala svojih vojakov v času ko vojna še traja, dajte prebrat še kaj iz tujih medijev in ne samo populistično napisane članke, ki nimajo nič skupnega z dejanskim dogajanjem, predvsem je nastala težava, ker ZDA pod nobenim pogojem ne bo poslala svojih vojakov v Ukrajino kar pomeni, da je EU oz nekatere njene članice ostale osamljene v pošiljanju vojakov v Ukrajino.
Ne razumem, kaj imamo mi s to greznico od Ukrajine. Ni v EU, ni v Natu, pred 2022 je bila itak sinonim za kurbe, mafijo in korupcijo, zdaj naj jo pa kar branimo s svojimi življenji. Njihova elita pa zastonj uživa tukaj. Samo zgonit to nazaj, pa jim zaračunat vsako vinjeto
Aja pa da ne pozabim da so Ukrajinci, kot člani nacistov med 2.vojno pobijali slovenski narod
Anonimno6396, 07.09.2025 ob 09:42
Ne razumem, kaj imamo mi s to greznico od Ukrajine. Ni v EU, ni v Natu, pred 2022 je bila itak sinonim za kurbe, mafijo in korupcijo, zdaj naj jo pa kar branimo s svojimi življenji. Njihova elita pa zastonj uživa tukaj. Samo zgonit to nazaj, pa jim zaračunat vsako vinjeto
Aja pa da ne pozabim da so Ukrajinci, kot člani nacistov med 2.vojno pobijali slovenski narod
Normalni ljudje nimamo s to greznico nič.
Imajo le bedaki fuknjeni, pristaši nacizma in fašizma, ker hočejo, da nacisti in fašisti končno premagajo Rusijo. Večinoma so to retardirane domobranske SDS ovce.
Anonimno 7971, 08.09.2025 ob 15:22
Evropa sploh nima vojske.Kdo se bo pa boril proti Rusom?Moj prijatelj je vojak in sam pravi da se proti rusom nikoli ne bo boril in da je to tudi nekaj njegovih sodelavcev izjavilo.
A misliš da bodo tvojega prijatelja in njegove sodelavce kdo kaj vprašal, že se želi iz borit proti Rusom? hehe be dobil komando in bo šel.
Če se bo upiral bo pa tako kot s tistimi ukrajinci, ki jih lovijo po cestah in nasilno strpajo v kombi in smer na fronto.
Če bo Leynova rekla, da naši vojaki morajo it, bodo tudi šli. In ne pozabit, da ste lani večinski glasovali za stranko, katere Leynova je bila edina kandidatka za predsednico EU komisije.
Še prostovoljno boste šli, tako kot ste se prostovoljno cepili.
Obup, 08.09.2025 ob 15:48
Dvojnost slovenske politike: v tujini reče, da smo pripravljenbi poslati vojake v Ukrajino. Doma razlaga, da izključno pod mandatom OZN (o čemer v vseh mirovnih pogajanjih sploh nikoli ni bilo govora, ker je varnostni svet OZN paraliziran).
Ne, to je klasično blefiranje s figo v žepu 🙂
Vsi pravijo da bi poslali po tem ko se podpiše mirovni sporazum, kar pa seveda pomeni da tega sporazuma nikoli ne bo, ker jasno Rusija nikoli ne bo pristala na to 🙂
Torej je to še več sprenevedanja in laganja, ki bo vodilo v še več crknjenih Ukrajincev 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.