Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek če Italija vzame Primorsko, Madžari Prekmurje…

če Italija vzame Primorsko, Madžari Prekmurje…

Madžari že rišejo po sliol.net/novice/svet/orban-razburil-s-fotografijo-zemljevida-velike-madzarske-524882

https://www.domovina.je/italijani-slovenske-policiste-obtozujejo-da-raje-kot-migrante-lovijo-italijanske-sprehajalce/

a bo slo čez recimo dvajset let še manjša???????????

slovenceljska korupcija vse uničuje

Samo da bo Oberkrain spet nemški.

Kakšna Slovenija?

[img]
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d9/Axis_occupation_of_Yugoslavia_1941-43.png/703px-Axis_occupation_of_Yugoslavia_1941-43.png%5B/img%5D

Kolaboranti se spet veselijo.

https://www.youtube.com/watch?v=NqYf8AQWHBc

Butale in Butalci so tako nepomembni za svet, da sploh ni pomembno kaj bodo vzeli Italijani, kaj Madžari, kaj avstrijci, kaj Hrvati

Odgovor na objavo uporabnika
vedno tako, 01.03.2021 ob 03:50

Odgovor na objavo uporabnika
LOGIČEN ODGOVOR ko vse vzamejo, 26.09.2020 ob 20:24

https://www.youtube.com/watch?v=NqYf8AQWHBc

haha

Odgovor na objavo uporabnika
kaj ostane od slo, 04.09.2020 ob 09:44

Madžari že rišejo po sliol.net/novice/svet/orban-razburil-s-fotografijo-zemljevida-velike-madzarske-524882

odločali bodo večji, butalci niso veliki.

Odgovor na objavo uporabnika
IN HRVATI VZAMEJO KOPNO, 04.09.2020 ob 09:58

a bo slo čez recimo dvajset let še manjša???????????

najbrž da bo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
hja tko., 20.09.2022 ob 18:39

odločali bodo večji, butalci niso veliki.

 

Če že bo tako, verjetno ne bo za dolgo. Naslednja faza je islamski kalifat na ozemlju današnje Slovenije. Mogoče je malo upanja za Prekmurje, če bo na oblasti ostal Orban ali kak drug voditelj z jajci.

Slovenija je tako ali tako prodana EU.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close