Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Roni Kordiš influencer

Roni Kordiš influencer

Kero revšče je to hahahaha

https://www.youtube.com/watch?v=qmTK1xJvf7s&t

Pa tak fajn fant je bil, ga poznam iz rodnega mesta. To, kar pa je zdaj, pa ne vem, kot, da ne bi bil on.

Je res avtor objav?

Jaz tudi. Ne vem, kaj se mu je zadnja leta zgodilo, ampak ocitno je nekaj slo narobe… Tale scena z vege-psiho-levofuranjem, ne vem no…

Kaj pa je narobe?

Video je iz sredine aprila. Očitno ni nič vzklilo, ker ni nič več posnel na to temo. 😀

no kdo?
https://vfokusu.com/post/547025/kdo-te-placuje-roni-kordis-had

grd pa je

Ej, res je bil fajn včas. Zdaj je pa tko agresiven levakar, non stop samo pljuva in kritizira, da je postal neprebavljiv. Se poskušaš z njim zaplest v dialog na fb al pa kej in če se ne strinjaš kar precej agresivno nastopi.

L

Kako znano, kdor ni za JJ in SDS, je sovražnik in ga je treba napadati!


Ampak to je v bistvu dobro. Tako vsaj veš, koga je smiselno brati/poslušati :-). Kogar SDS hijene napadajo, se zagotovo vreden, da se ga sliši.

se spomnite, da je začel na tem forumu? že tu je dvigoval prah…

https://www.google.com/search?q=had+site:over.net&rlz=1C1GCEU_slSI896SI896&sxsrf=ALeKk0095XbraaPVoimtEvrE3wLaCuC6fA:1592985568985&ei=4AfzXo3XO-PnrgTftZ6IBA&start=10&sa=N&ved=2ahUKEwiNx-LX_ZnqAhXjs4sKHd-aB0EQ8tMDegQICxAv&biw=1920&bih=937


Ampak to je v bistvu dobro. Tako vsaj veš, koga je smiselno brati/poslušati :-). Kogar SDS hijene napadajo, se zagotovo vreden, da se ga sliši.
[/quote]

Jap, to imaš pa tudi prav!

Misliš, da je to ravno ta?
Sem si pred kakim letom hotela tle registrirati vzdevek, pa je bila vsaka ideja, ki sem jo dobila, že zasedena. Potem pa sem ostala neregistrirana.

Glede na Ajpes, podatki so javni, vsak lahko pogleda, je tale Roni oz. Ronald lani na svoj s.p. zaslužil nekaj čez 3500 € in še nekaj drobiža. In tako pridelal nekaj čez 5400 € izgube.

Prihodki ne pokrijejo niti minimalnih prispevkov, kaj šele kaj drugega. Lahko gre sicer tudi za popoldanski s.p., samo tip je pri vsaki procesiji zraven, tako da ne vem, kateri delodajalec bi mu to omogočal.
Lahko je tud kaj podedval, ga financirajo starši, ali pa ima bogato partnerko/partnerja.

Je pa globoko padel (ker leta 2016 je zaslužil nekaj žez 33.600 €), ali pa ga dejansko še nekdo nekje financira mimo računov oz. njegovega uradnega s.p.ja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close