se pride z avtom na Veliko planino, do koč?
najbližja varianta http://www.hribi.net/izlet/za_usivcem_kapela_marije_snezne_velika_planina_/3/168/3488
zelo lepa pot!
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6398, 09.09.2021 ob 13:44
Anonimno 6398, 09.09.2021 ob 13:44
Jaz bi svojo mamo peljala z avtom gor za 85 rojstni dan, ker težko hodi in ima željo videti Veliko planino. Lp
Vsaka želja se pač ne uresniči. Žal. Če pa je to želja nad željami, pa se poveži s kakim kmetom, lastnikom, lovcem, ki ima dovolilnico in prosi (plačaj za storitev) in morda bo šlo čez.
Forum je zaprt za komentiranje.