Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Polovični delovni čas 4h (minimalna plača in višina prispevkov) Kdo mogoče ve?

Polovični delovni čas 4h (minimalna plača in višina prispevkov) Kdo mogoče ve?

Kakšna je minimalna plača, če se zaposlim za 4h in koliko mi vzame država? Hvala.

Placa je 1/2 place za poln delovni cas (spodnja meja je pac 1/2 minimalne place), prispevki so itak doloceni v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, dohodnina pa po lestvici.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close