Morda kdo ve, kje v Novem mestu bi lahko naročili kosilo na dom za našega starega očeta? Poizkusili smo v domu starejših, vendar mu njihova hrana ne ustreza. Se morda da dogovoriti s kakšno šolo, vrtcem, bolnišnico, dijaškim domom…?
Pri nas dostavljajo oskrbovalke, ki so zaposlene na CSD (kar je super, če domačih ni ali nimajo časa). Dostavo pa vršijo od vsepovsod, kjer želijo stranke – tudi iz restavracij.