Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Teslova purpurna plošča – kakšne izkušnje

Teslova purpurna plošča – kakšne izkušnje

Ima kdo, izkušnje?

Jaz uporabljam polarix, moj znanec iz amerike pa purporno ploščo, oba sva zadovoljna


Mogoče lahko poveš kaj več, za kakšne težave uporabljata?

Veš, da to s Teslo nima prav nobene veze, da se on s čim takim ni ukvarjal?


dej malo se poglobi v Teslo ..ne samo to kar si slišala na razstavi prosim.


dej malo se poglobi v Teslo ..ne samo to kar si slišala na razstavi prosim.
[/quote]

Sem marsikaj prebrala o njem, pa tudi o tej plošči, ko me je sodelavka prepričevala v nujnost nakupa …


Mogoče lahko poveš kaj več, za kakšne težave uporabljata?
[/quote]

tako bom povedala,

kadar v te stvari ne verjameš, nima smisla kupovati in zapravljati denarja. če pa verjameš, pa če je to samo placebo efekt in si omiliš kakršnekoli zdravstvene težave, pa je uspeh.
Zanima te kaj si zdravim? imam cel spekter avtoimunskih bolezni zato si pač s tem pomagam. Kolega je za polarix zvedel od mene, drugače je gospod v zrelih letih, ki se profesionalno ukvarja s športom in sem mu polarix podarila. Ker ga ni našel na njihovem tržišču si je kupil purporno ploščo in pravi, da mu pri njegovih težavah zadeve pomagajo.

Sem marsikaj prebrala o njem, pa tudi o tej plošči, ko me je sodelavka prepričevala v nujnost nakupa …
[/quote]

Odkar je moj Tesla parkiran na tej plošči, mu je poraba drastično padla na nulo!

tako bom povedala,

kadar v te stvari ne verjameš, nima smisla kupovati in zapravljati denarja. če pa verjameš, pa če je to samo placebo efekt in si omiliš kakršnekoli zdravstvene težave, pa je uspeh.
Zanima te kaj si zdravim? imam cel spekter avtoimunskih bolezni zato si pač s tem pomagam. Kolega je za polarix zvedel od mene, drugače je gospod v zrelih letih, ki se profesionalno ukvarja s športom in sem mu polarix podarila. Ker ga ni našel na njihovem tržišču si je kupil purporno ploščo in pravi, da mu pri njegovih težavah zadeve pomagajo.
[/quote]
Tudi pri meni gre za avtoimunske bolezni in mislim, da bom kar naročila. Simptomi izginjajo ali verjetno se kar omilijo?

http://www.strojnistvo.com/forum/viewtopic.php?t=45670

Sem zasledila tale pogovor in bi tudi rada podala mnenje o tej čudežni ploščici. Nekaj let nazaj sem imela klopni meningitis in od takrat me je pogosto bolela glava. Naročila sem ploščico in bolečine so izginile, da še sama nisem mogla verjeti. Od takrat nimam več glavobolov. Zdaj pa še za tiste, ki pravite, da moraš v to verjeti. Lep primer je moj mož, ki se mi je smejal koliko sem dala za malo “pleha”. Nedavno nazaj so ga boleli zobje, posledično ga je bolela cela glava, bil je brez volje in odpravljal se je na daljšo pot. Ponudila sem mu ploščico, že takoj mu je odleglo, naslednji dan se je zbudil brez bolečin. Od takrat sta nerazdružljiva, jaz pa sem ostala brez svoje priljubljene ploščice in si bom morala kupiti novo :-). Ni treba verjeti – DELUJE. Pa lep pozdrav vsem.

NATEG

Brane,
kakor se vzame, lahko da, lahko pa ne.

drug drugega programiramo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close