Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dolgoročni najem

dolgoročni najem

Razmišljam, da bi vzela v najem nek manjši počitniški objekt – majhno hišo, brunarico ali kaj podobnega, lahko ob morju, še raje kje v hribih.
Vzela bi to za kakšnih 10 let. Vem, da taki najemi obstajajo, ampak ne vem, kje bi lahko kaj takšnega staknila. Morda kdo ve, kje se kaj takega najde?
Hvala!

Največji problem bo nepoznavanje situacije. Res misliš, da se da najeti tako zadevo za 30 ali 50 evrov mesečno?

Če bi jaz imel imel vikend na slov. obali, ali na Hrvaškem, ga ne bi oddal za manj kot 450 evrov mesečno. Ti pa najbrž pričakuješ nekaj za 45 evrov…

Se pa, sicer zelo težko najdejo obupanci, ki bi celo plačali, da nekdo biva v njegovem vikendu,brunarici. Išči take, mogoče ti celo uspe.

Berem in berem pa nikjer ne pise, da bi avtorica za 30 eur
????

Težko bo. Tisti ki imajo kaj takšnega, to radi sami uporabljajo.
Če pa že ne uporabljajo raje prodajo ali pa oddajajo za kratkoročni najem. Po kak teden. To prinese precej več denarja kot dolgoročna oddaja.
Ali menjajo za počitnice z lastniki v drugih državah.
S hišo je veliko dela in stroškov. Da bi lastnik oddajal in še vzdrževal, se mu ne splača. Ne finančno, ne časovno.
Se pa precej vikendov in manjših hišk prodaja za ugodno ceno. Na Dolenjskem, v Prekmurju in na Hrvaškem.
Ravno zato, ker lastniki nimajo časa in se jim ne da vzdrževati te nepremičnine.
Poskusi kupiti kaj takšnega. Starejšega in potrebnega obnove.

Če imaš vsak mesec nekaj 100€ viška, ki bi ga lahko dala za najem vikenda, izvoli.

Ti si pa res eno žalostno bitje. Nobene cene ne omenjam, pa je treba takoj kar pljuvat. Revše.

Čisto iskreno jaz še nisem slišala za noben primer takšnega dolgoročnega najema. Če bi sama imela kak tak odvečen objekt, bi ga edino prodala.

Ti si pa res eno žalostno bitje. Nobene cene ne omenjam, pa je treba takoj kar pljuvat. Revše.
[/quote]

Potem je pa zadnji čas, da ceno omeniš, ne?

Ljudje ti poskušajo povedat, da si se najbrž zakalkulirala, sploh ne zato, ker bi te poskušali zajebavat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close