Na RTV Murgle nepričakovano naleteli na "mino"
Edvard Žitnik, Igor E. Bergant in RTV Murgle sredi oddaje Odmevi dobili veliko zaušnico svoje gostje – Terry Anzur skritizirala “napadalne pse”, ki blatijo Trumpa!
Potem, ko je Igor E. Bergant napovedal ameriškega dopisnika Edvarda Žitnika, ki naj bi pripravil izhodišča za pogovor z Anzurjevo, sicer po svojem dedu slovenskih korenin, smo videli tipičen režimski prispevek, ki se ga ne bi sramovali niti na največji ameriški televiziji CNN in katerih smo se od Žitnika v času njegovega izjemno neprofesionalnega poročanja o Trumpu v času ameriške predsedniške tekme že navadili.
Jap.
http://nova24tv.si/slovenija/zitnik-bergant-in-rtv-sredi-oddaje-odmevi-dobili-veliko-zausnico-svoje-gostje-terry-anzur-skritizirala-napadalne-pse-ki-blatijo-trumpa/
Res ne vem, v čem je smisel prepisat en del nekega članka in ga objavit na nekem forumu?
Poleg tega gre za prepisovanje avtorskega teksta.
Vsebine pa ne bom komentirala, ker Nova24TV pač ni na moji valovni dolžini.
Jap.
http://nova24tv.si/slovenija/zitnik-bergant-in-rtv-sredi-oddaje-odmevi-dobili-veliko-zausnico-svoje-gostje-terry-anzur-skritizirala-napadalne-pse-ki-blatijo-trumpa/
Res ne vem, v čem je smisel prepisat en del nekega članka in ga objavit na nekem forumu?
Poleg tega gre za prepisovanje avtorskega teksta.
Vsebine pa ne bom komentirala, ker Nova24TV pač ni na moji valovni dolžini.
[/quote]
Itak, da vam rdečuharjem ni zanimivo gledat Novo 24 tv, ker vam ta medij uspešno minira vse vaše komunistične laži in laži slovenskih komunističnih medijev.
Slovenski režimski komunistični mediji so se že v naprej norčevali tako iz Trumpa kot iz njegove žene, saj je bilo tako zaukazano iz Murgelj.
Jasno, ker slovenija se raje pajdaši z Rusi in ima takšen ukaz.
Jap.
http://nova24tv.si/slovenija/zitnik-bergant-in-rtv-sredi-oddaje-odmevi-dobili-veliko-zausnico-svoje-gostje-terry-anzur-skritizirala-napadalne-pse-ki-blatijo-trumpa/
Res ne vem, v čem je smisel prepisat en del nekega članka in ga objavit na nekem forumu?
Poleg tega gre za prepisovanje avtorskega teksta.
Vsebine pa ne bom komentirala, ker Nova24TV pač ni na moji valovni dolžini.
[/quote]
Kakšna blesava ugotovitev. Mater si otročja. Avtorski tekst je vedno dovoljeno citirati, če navedeš vir, od kod ta tekst izhaja. Tako se dela v vseh diplomah in vseh disertacijah. Če vira ne navedeš, si usumljen plagiata. Tak sum ima nad sabo Bratuškova in cel kup politikov, pretežno leve provenience.
Avtor teme je zadostil vsem pravilom in navedel vir citiranja.
KAKŠEN OTROČJI FORUM!!!!
Forum je zaprt za komentiranje.