Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še enkrat: GESLO ZA FORUM DUHOVNOST

Še enkrat: GESLO ZA FORUM DUHOVNOST

Spoštovani,

res bi prosila, če bi mi nekdo povedal v čem je “fora” za prijavo oz. registracijo, oz. ponovno registracijo povsem na novo, na forumu Duhovnost. En teden že poskušam na VSE načine, tudi sem že poslala svoj mail, kot je obljubljeno, da dobra vila pošlje novo geslo za prijavo, pa še vedno nič. Sem že pošteno obupana, pa tudi jezna. Torej, kam se lahko še obrnem po pomoč ali pa kam naj se pritožim, če bo sploh kaj pomagalo,

lp,
Maruša

Ne vem če imaš isti problem kot jaz….poiskusi.
Posnemi ta brskalnik in boš vidla če ti tko dela….jaz sem na ta način rešila vse probleme z registracijo.
Preberi tukaj:

Ponovno se je treba *REGISTRIRATI* na strani http://www.svet-je-lep.com/phorum/register.php?f=0 in se potem za te forume na http://www.svet-je-lep.com/phorum/ tudi *PRIJAVITI*.

Če ne bo šlo: info@svet-je-lep.com

PrimožKA

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close