Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Segedin golaž – kaj zraven?

Segedin golaž – kaj zraven?

Kaj bi vam bolj teknilo zraven segedina? Ajdovi žanci ali mlinci?

A to sploh paše zraven? Imam premalo kruha za vse, še enkrat pa ne grem v trgovino!

Hvala, lep in miren dan vam želim!

Kuhan krompir.

krompir v oblicah

Krompir v koščkih.

Kuhan krompir ali kruh. Če bi mi kdo zraven ponudil žgance ali mlince, bi rajši jedla segedin brez vsega, ker to mi res ne gre skupaj.

Kruh ali krompir.

Okej – krompir v kosih :-)))) !

A veste, da se na krompir sploh nisem spomnila? Buča jaz!
Uživajte!

Če imaš bel kruh lahko narediš kruhove cmoke.

Mi poleg segedina vedno jemo polento.

Krompir v kosih, kruh, ali pa polenta.

Seveda, da kruh, še raje pa polento?

Ne eno, ne drugo. Dober svež kruh, bo kot naročen.

Pire krompir.

Odgovor na objavo uporabnika
help me, 22.03.2016 ob 11:46

Kaj bi vam bolj teknilo zraven segedina? Ajdovi žanci ali mlinci?

A to sploh paše zraven? Imam premalo kruha za vse, še enkrat pa ne grem v trgovino!

Hvala, lep in miren dan vam želim!

Mi vedno krompir v kosih.  Žgance kuham ob ajmohtu, kisli repi, kislem zelju, pečenicah, krvavicah.  Segedin pa vedno krompir.

Samo kruhovi cmoki ali pa pire krompir.

Zravn golaža polenta, zraven segedina pa nikoli nisem imela kake priloge? Je kar bogat z mesekom, zato se mi ne zdi potrebno:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close