Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dober biskvit za torto?

Dober biskvit za torto?

Prosila bi za kaksen dober, preizkusen recept za tortni biskvit (pa da ne pade dol), kot tudi za kaksno dobro cokoladno kremo ali kakrsnokoli za po vrhu in vmes.
Hvala

http://www.skuhaj.si/recept/sladica/osnovni-cokoladni-biskvit-ki-nikoli-ne-pade-dol

http://www.kulinarika.net/recepti/5814/sladice/biskvit-za-torto-ki-nikoli-ne-pade-dol/

en je tu, preizkušen
http://www.kulinarika.net/recepti/5814/sladice/biskvit-za-torto-ki-nikoli-ne-pade-dol/

Meni je enkrat ena mojstrica povedala, da moraš pri biskvitu narediti zares trd sneg (ko je že trd ga jaz mešam še malo:)). In res vedno uspe.

Jaz delam tako in biskvit je vedno prerezan dvakrat – tako naraste.

6 jajc, posebej sneg
25 dag sladkorja
25 dag moke
pecilni prašek
vanili sladkor
3 žlice temnega kakava
1.5 dl mlačne vode

Postopek, kako se naredi biskvit pa upam da poznaš.

Recept ;Balaton

Že velikokrat preverjena in zanesljivo dobra.
Med plastmi naj bo par ur razmika, da se lepo vsedejo.Pa čez noč v hladilnik.Osvežilna.

http://druzina.enaa.com/kulinarika/Recept-Balaton.html

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close