Magnetna resonanca na Hrvaškem
Z redno napotnico še nikoli nisem čakala več kot 3 mesece, pa hodim že leta in sem bila že kar nekajkrat.
Je pa res, da malo pokličem okrog in se pozanimam, koliko se kje čaka.[/quote]
Za MR hrbtenice nikjer v Slo ne prideš prej, kot v 4 mesecih!! Napotnica pod “hirto”.[/quote]
Glava in hrbtenica… redna napotnica.
Za MR hrbtenice nikjer v Slo ne prideš prej, kot v 4 mesecih!! Napotnica pod “hirto”.[/quote]
Glava in hrbtenica… redna napotnica.[/quote]
Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.
Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej!
Glava in hrbtenica… redna napotnica.[/quote]
Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.
Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej![/quote]
Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut!
Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.
Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej![/quote]
Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut![/quote]
Sem jih pravkar (14:15) klical na 02 234 41 00. Vsaj 3 mesece in pol se čaka!
Samoplačniško pa kak teden, 280€ stane
Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.
Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej![/quote]
Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut![/quote]
Mogoce se motim, vendar imam obcutek, da njihova kvaliteta ni najboljsa. Vsaj tako sem med vrsticami razumela dr., ki je komentiral slike. Pa tudi to mi je potrdila kolegica, ki je sla na ponovno slikanje drugam, ker zdravnik ni bi zadovoljen.
Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut![/quote]
Mogoce se motim, vendar imam obcutek, da njihova kvaliteta ni najboljsa. Vsaj tako sem med vrsticami razumela dr., ki je komentiral slike. Pa tudi to mi je potrdila kolegica, ki je sla na ponovno slikanje drugam, ker zdravnik ni bi zadovoljen.[/quote]
Zadnja leta sicer hodim v Medilab, sta pa tiste slike gledala dva različna specialista v dveh različnih bolnicah in nista imela pripomb ne glede slik in ne glede mnenja oz.izvida, ki je priložen slikam, ne prvič in ne po drugem slikanju.
Vse te plačljive resonance pri privatnikih ne glede na to v kateri državi so,so nezanesljive in na starih aparaturah.v novomeški bolnici imajo nsjnovejšo zadevo in je samoplačniško popolnoma enaka cena kot pri hrvaških privatnikih.tak,da jaz priporočam,če že date 300 eur pol pejte v kero našo bolnico.
Z redno napotnico še nikoli nisem čakala več kot 3 mesece, pa hodim že leta in sem bila že kar nekajkrat.
Je pa res, da malo pokličem okrog in se pozanimam, koliko se kje čaka.[/quote]
NI RES…sem se naročila v začetku decembra in imam datum 14. april. Klicala povsod po Sloveniji in to je prvi datum,….
Forum je zaprt za komentiranje.