Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Magnetna resonanca na Hrvaškem

Magnetna resonanca na Hrvaškem

Pozdravljeni,

ali ima kdo kakšno izkušnjo z magnetno resonanco na Hrvaškem?

Pozdrav, J

Z napotnico pod “hitro” v Slo čakaš na MR vsaj 4 mesece!!

Za MR na Hrvaškem ne vem, so mi pa predlani na Hrvaškem naredili 3D rentgen čeljusti in zob. Zelo zadovoljen. Kakih 80€ je bilo

Veliko cenejed kot pri nas, pa takoj si na vrsti. Odnos pa profesionalen, kot da je sam papež prišel tja. Naši bi lahko šli v šolo k našim južnim sosedom.

Z redno napotnico še nikoli nisem čakala več kot 3 mesece, pa hodim že leta in sem bila že kar nekajkrat.

Je pa res, da malo pokličem okrog in se pozanimam, koliko se kje čaka.

Z redno napotnico še nikoli nisem čakala več kot 3 mesece, pa hodim že leta in sem bila že kar nekajkrat.

Je pa res, da malo pokličem okrog in se pozanimam, koliko se kje čaka.[/quote]

Za MR hrbtenice nikjer v Slo ne prideš prej, kot v 4 mesecih!! Napotnica pod “hirto”.

Z redno napotnico še nikoli nisem čakala več kot 3 mesece, pa hodim že leta in sem bila že kar nekajkrat.

Je pa res, da malo pokličem okrog in se pozanimam, koliko se kje čaka.[/quote]

Za MR hrbtenice nikjer v Slo ne prideš prej, kot v 4 mesecih!! Napotnica pod “hirto”.[/quote]

Glava in hrbtenica… redna napotnica.

Za MR hrbtenice nikjer v Slo ne prideš prej, kot v 4 mesecih!! Napotnica pod “hirto”.[/quote]

Glava in hrbtenica… redna napotnica.[/quote]

Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.

Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej!

Glava in hrbtenica… redna napotnica.[/quote]

Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.

Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej![/quote]

Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut!

Če poznaš si na vrsti v parih dneh
Problem nekaterih je da ne znajo odčitat rezultatov

Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.

Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej![/quote]

Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut![/quote]

Sem jih pravkar (14:15) klical na 02 234 41 00. Vsaj 3 mesece in pol se čaka!

Samoplačniško pa kak teden, 280€ stane

Morda pred leti, danes ne! Sem ravno v torek klical naokoli + z drugimi pacienti se pogovarjal.

Ti Barca pa ne trosi dezinformacij, kako je v Slo vse vredu!! Ali mi pa povej, kje pridem na vrsto prej![/quote]

Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut![/quote]
Mogoce se motim, vendar imam obcutek, da njihova kvaliteta ni najboljsa. Vsaj tako sem med vrsticami razumela dr., ki je komentiral slike. Pa tudi to mi je potrdila kolegica, ki je sla na ponovno slikanje drugam, ker zdravnik ni bi zadovoljen.

Fontana Maribor … manj kot 3 mesece, informacija izpred 5 minut![/quote]
Mogoce se motim, vendar imam obcutek, da njihova kvaliteta ni najboljsa. Vsaj tako sem med vrsticami razumela dr., ki je komentiral slike. Pa tudi to mi je potrdila kolegica, ki je sla na ponovno slikanje drugam, ker zdravnik ni bi zadovoljen.[/quote]

Zadnja leta sicer hodim v Medilab, sta pa tiste slike gledala dva različna specialista v dveh različnih bolnicah in nista imela pripomb ne glede slik in ne glede mnenja oz.izvida, ki je priložen slikam, ne prvič in ne po drugem slikanju.

Pri nas se čaka noro. Ne lažite o treh mesecih. Sama bom čakala več kot 6 mesecev na MR, pa je označeno s hitro. Toliko o tem.

Vse te plačljive resonance pri privatnikih ne glede na to v kateri državi so,so nezanesljive in na starih aparaturah.v novomeški bolnici imajo nsjnovejšo zadevo in je samoplačniško popolnoma enaka cena kot pri hrvaških privatnikih.tak,da jaz priporočam,če že date 300 eur pol pejte v kero našo bolnico.

Medilab – čakalna doba za MR glave in vratu 4,5 meseca. S kontrastom glava in vrat 300 eur, MS pa 350 eurov.

Sicer pa na Hrvaškem v Sv. Katarini 155 eur. Preiskave delajo med vikendi.

Res je. Po bolnicah se čaka tudi po 250 dni, tam kjer imajo vsaj 1,5 Tesle in znajo delati.

Napotnico imam za otroka pod hitro slikanje glave in ožilja nikjer ampak nikjer prej kot v 4-ih mesecih. Poslala bom v Medilab.

Kako dolge pa misliš, da so čakalne dobe pri njih? 😉 Pokliči!

Res je. Po bolnicah se čaka tudi po 250 dni, tam kjer imajo vsaj 1,5 Tesle in znajo delati.[/quote]

1,5 Tesle? Kaj to pomeni, razložiš prosim malo. Kje imajo dober MR?

Kako je v Sv. Katarini?

Ker da čaakaš, potem pa izvid nič ne pokaže, noga ti pa drveni..

Sin je imel napotnico za “hitro”, v UKC Lj. bi čakal skoraj 6 mesecev, na Pediatrični je bil na vrsti v 2 mesecih.

Z redno napotnico še nikoli nisem čakala več kot 3 mesece, pa hodim že leta in sem bila že kar nekajkrat.

Je pa res, da malo pokličem okrog in se pozanimam, koliko se kje čaka.[/quote]

NI RES…sem se naročila v začetku decembra in imam datum 14. april. Klicala povsod po Sloveniji in to je prvi datum,….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close