Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Endokrinološka ambulanta

Endokrinološka ambulanta

Zdaj, ker ste že vsi tako prijazni pa prosim še za naslov kakšne samoplačniške endokrinološke ambulante in zdravnika?

Kakšnega s katerim imate dobre izkušnje?

Hvala.

Lep večer.

https://www.facebook.com/actio.si

Zdravstveni zavod REVITA; dr. PIRNAT
http://www.dzdravje.si/?q=node/1212

mislim, da imajo ob torkih(?) na polikliniki samoplačniško ambulanto, pokliči in vprašaj

sicer ti priporočam dr.Tomaža Kocjana, če bo prijazen ne vem;), zna pa ogromno (preverjeno)

Ne vem, če ti kaj pomaga oziroma če je do nje mogoče priti v sklopu samoplačniške ambulante, ampak dr. Antonela Sabati Rajić je odlična zdravnica, prijazna in strokovna.

Ravno danes grem v Endokrinološko kliniko v Ljubljano…… Poznam prof. Primarija in sem prišla takoj na vrsto…. Tako, da veza in poznanstvo veliko veliko pomaga, drugače si pa revež in se lahko samo še usedeš in jočeš………
lp,

p.s. Ti sporočim jutri oz. že danes, ker je ura zelo pozna, kako in kaj in bom malo vprašala našega družinskega prijatelja.
lp,

Enaaaa lepo prosim, če se pozanimaš in mi sporočiš.

Hvala ti in tudi vsem ostalim za odgovore.

LP

https://www.facebook.com/actio.si

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close