Pozdravljene,
mene pa zanima, ali se lahko da v zamrzovalnik makaronovo meso (po domače “makaronflajš”). Malo preveč sem ga skuhala in premišljujem, če ga lahko dam zamrznit in ga porabim kasneje.
Zakaj pa ne? Edino če si faširko že prej vzela iz zmrzovalnika ne zamrzuj ponovno. Pri nas zelo veliko stvari skuhamo vsaj za dvakrat in enkrat gre obvezno v zmrzovalnik.
jaz velikokrat zmrzujem to, pa še ješprenj, golaž, rižoto, …..veliko stvari je ki jih daš v skrinjo.Tudi narejeno špinačo sem zamrznila ko se je ohladila. Je bila super- dodala sem samo mleko pa je bilo ok