rusija je bolj demokratična kot skorumpiran mafijski bruspelj
robi9, 15.09.2025 ob 15:42
Seveda pa brez bedakov fuknjenih, retardiranih nacistov, Evropa ne bi bila takšna mafijska greznica.
Ni ti treba biti v Evropi. Rusija je dovolj velika čez pol Azije. Pa še razne eksotične lepotice baje tam v vrsti čakajo na tebe.
Kar urno pot pod noge, dečko! Kdo te drži tukaj?
Evropejec, 15.09.2025 ob 16:51
Ni ti treba biti v Evropi. Rusija je dovolj velika čez pol Azije. Pa še razne eksotične lepotice baje tam v vrsti čakajo na tebe.
Kar urno pot pod noge, dečko! Kdo te drži tukaj?
saj ni napisal da ima tako rad RUSKI SISTEM da bi se preselil, pač je napisal resnico. A ti meniš da Ursula fon der lajdra dela demokratično??? HAHAHAHAHAHAHAHAHA, kako si naiven, ona je nastavljena lajdra, ki se prostituira za žide in američane- pravzaprav ameriške žide ki iz celega sveta od židov pridobivajo denar in kupujejo ameriko. Zdaj so jo že toliko kupili, da mora biti Trump čisto tiho in ubogati- židi lahko pobijajo ljudi v gazi kadar to želijo in kolikor želijo, tudi pri razdeljevanju hrane otroke. Kdo je volil lajdro, si jo ti volil, ne nisi, volil jo je židovski lobi, pa Davos ala Klaus Schwab in ta banda. Pejt rajši spat ker pojma nimaš kaj se dogaja. ko bo počilo, ko bodo tvojega sina ali teba poklicali v rezervo se boš zbudil
jokelnaš, 15.09.2025 ob 16:58
saj ni napisal da ima tako rad RUSKI SISTEM da bi se preselil, pač je napisal resnico. A ti meniš da Ursula fon der lajdra dela demokratično??? HAHAHAHAHAHAHAHAHA, kako si naiven, ona je nastavljena lajdra, ki se prostituira za žide in američane- pravzaprav ameriške žide ki iz celega sveta od židov pridobivajo denar in kupujejo ameriko. Zdaj so jo že toliko kupili, da mora biti Trump čisto tiho in ubogati- židi lahko pobijajo ljudi v gazi kadar to želijo in kolikor želijo, tudi pri razdeljevanju hrane otroke. Kdo je volil lajdro, si jo ti volil, ne nisi, volil jo je židovski lobi, pa Davos ala Klaus Schwab in ta banda. Pejt rajši spat ker pojma nimaš kaj se dogaja. ko bo počilo, ko bodo tvojega sina ali teba poklicali v rezervo se boš zbudil
Tako je.
In kot sem omenil, prasica lajdrasta fašistična ni edina psihično bolana.
Takšnih prascev, fašistov bolanih je prav tako na tem forumu kar nekaj.
In tudi drugod. Te psihično bolane golazni je ogromno, zato pa je stanje katastrofalno.
robi9, 15.09.2025 ob 16:52
Robi ti kar pojdi v Rusijo, tam v Čečeniji geje mučijo in usmrtijo kar policaji. To ti bo všeč. Svoje ljube naciste imaš v Wagnerju, jih financira ruska država. Pa še imperializem imaš, Putin se je odločil, da domorodnemu plemenu osrednji rusiji uniči sveto goro.
To bo kot nalašč za tvojo fašistično dušo, kajne?
Kakšno resnico je pa napisal kreten? Da je Rusija bolj demokratična kot Evropa? V čem točno je pa Putin demokratičen? Krši vse pravice ljudi ves čas in pobija svoje nadprotnike. Med kovidom je bebo Robi norel, kako država krši pravice ljudi. Kako jih šele Putin krši!! Ampak zabita budala tega samodržca in morilca časti. Tam je zanj demokracija?! Zato mu pa ljudje povejo, naj tja spizdi pa izkusi to demokracijo, debil zabit.
kaj pa, 15.09.2025 ob 18:18
Kakšno resnico je pa napisal kreten? Da je Rusija bolj demokratična kot Evropa? V čem točno je pa Putin demokratičen? Krši vse pravice ljudi ves čas in pobija svoje nadprotnike. Med kovidom je bebo Robi norel, kako država krši pravice ljudi. Kako jih šele Putin krši!! Ampak zabita budala tega samodržca in morilca časti. Tam je zanj demokracija?! Zato mu pa ljudje povejo, naj tja spizdi pa izkusi to demokracijo, debil zabit.
Kretenije bluzi, nepismeni Robi. Popizdeva ker Janša med kovidom ni pustil kifle jest, da pa Putin stera v zapor ljudi, ki so si drznili prinesti venec ob smrti Navalnega in so ti ljudje še zdaj v zaporu, je pa demokracija za debila. Kaj se z njim pregovarjate? Naj se z Grenivko menita, sta na istem nivoju
Odjebi, 15.09.2025 ob 15:32
Izvoliš tja in ne vračaj se.
TOČNO !
Avtor še sploh ni bil v Rusiji, ni videl kako navadni pocestni policaji skačejo v jarke zraven ceste ko se mimo peljejo črni audiji in VW multivani s črnimi šipami, če ne skoči v jarek se pa v jarek zvrne ker ga FSB sname v luftu.
Samo z rusko demokracijo mi ne srat !
Resnica o političnih klovnih in medijskih cirkusih, ob katerih uživa zabita fuknjena čreda in se krega o levih in desnih psihopatih.
Klovnovske predstave se dogajajo, ker ste ljudje zabita fuknjena čreda.
Rusija je brez dvoma bolj demokratična od komunajzarske zlovenske greznice.
Forum je zaprt za komentiranje.