Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek rusija je bolj demokratična kot skorumpiran mafijski bruspelj

rusija je bolj demokratična kot skorumpiran mafijski bruspelj

na čelu s kurvetino.

Odgovor na objavo uporabnika
anonim animnio, 15.09.2025 ob 15:23

na čelu s kurvetino.

Pa še res je.

 

Izvoliš tja in ne vračaj se.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 15.09.2025 ob 15:31

Pa še res je.

 

Ti kar podpiraj nacizem(wagner), komunajzarstvo stalinistično(rusija skupaj s putinom časti stalina) in imperializem. Si pač prokleti fašist.

Seveda pa brez bedakov fuknjenih, retardiranih nacistov, Evropa ne bi bila takšna mafijska greznica.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 15.09.2025 ob 15:42

Seveda pa brez bedakov fuknjenih, retardiranih nacistov, Evropa ne bi bila takšna mafijska greznica.

 

Ni ti treba biti v Evropi. Rusija je dovolj velika čez pol Azije. Pa še razne eksotične lepotice baje tam v vrsti čakajo na tebe.
Kar urno pot pod noge, dečko! Kdo te drži tukaj?

V Londonu se je te dni na ulicah zbralo vsaj 600 tisoč ljudi – po nekaterih virih celo do milijon. Razlog? Leta in leta voke politike, agresivna LGBTQ+ agenda, voke feminizem, nesposobni ali prodani politiki ter popolnoma odprta vrata za ilegalne migracije. Britanci so siti laži, izdaje in razkroja lastne družbe, zato so množično pokazali, da je potrpljenja konec. Govori se celo o kolapsu države.
Če potegnemo vzporednico s Slovenijo – pri nas je situacija glede koruptivnosti politike še slabša, le da zaostajamo par korakov pri navedenih agendah. In sicer Pri voke propagandi, voke feminizmu, nekritičnem uvajanju LGBTQ+ agende, politični prodanosti in migracijah smo še »v pripravah«, toda smer je ista. Kar danes vidimo v Londonu, se lahko jutri zgodi v Ljubljani, če ne bomo pravočasno ukrepali.
Zanimivo je, da se vse to dogaja prav ob obletnici največjih protestov v Sloveniji, se še spomnite? Ko je ljudstvo jasno povedalo, da ima dovolj. To bi moral biti resen opomin, da imamo še nekaj časa – a ne več veliko – da se prebudimo in ukrepamo, preden se znajdemo v popolnoma enakem kaosu kot Britanci.
Da ne bo nesporazuma, v drugih Angleških mestih ni nič drugače….

Odgovor na objavo uporabnika
Evropejec, 15.09.2025 ob 16:51

Ni ti treba biti v Evropi. Rusija je dovolj velika čez pol Azije. Pa še razne eksotične lepotice baje tam v vrsti čakajo na tebe.
Kar urno pot pod noge, dečko! Kdo te drži tukaj?

saj ni napisal da ima tako rad RUSKI SISTEM da bi se preselil, pač je napisal resnico. A ti meniš da Ursula fon der lajdra dela demokratično???  HAHAHAHAHAHAHAHAHA, kako si naiven, ona je nastavljena lajdra, ki se prostituira za žide in američane- pravzaprav ameriške žide ki iz celega sveta od židov pridobivajo denar in kupujejo ameriko. Zdaj so jo že toliko kupili, da mora biti Trump čisto tiho in ubogati- židi lahko pobijajo ljudi v gazi kadar to želijo in kolikor želijo, tudi pri razdeljevanju hrane otroke. Kdo je volil lajdro, si jo ti volil, ne nisi, volil jo je židovski lobi, pa Davos ala Klaus Schwab in ta banda.  Pejt rajši spat ker pojma nimaš kaj se dogaja. ko bo počilo, ko bodo tvojega sina ali teba poklicali v rezervo se boš zbudil

Odgovor na objavo uporabnika
jokelnaš, 15.09.2025 ob 16:58

saj ni napisal da ima tako rad RUSKI SISTEM da bi se preselil, pač je napisal resnico. A ti meniš da Ursula fon der lajdra dela demokratično???  HAHAHAHAHAHAHAHAHA, kako si naiven, ona je nastavljena lajdra, ki se prostituira za žide in američane- pravzaprav ameriške žide ki iz celega sveta od židov pridobivajo denar in kupujejo ameriko. Zdaj so jo že toliko kupili, da mora biti Trump čisto tiho in ubogati- židi lahko pobijajo ljudi v gazi kadar to želijo in kolikor želijo, tudi pri razdeljevanju hrane otroke. Kdo je volil lajdro, si jo ti volil, ne nisi, volil jo je židovski lobi, pa Davos ala Klaus Schwab in ta banda.  Pejt rajši spat ker pojma nimaš kaj se dogaja. ko bo počilo, ko bodo tvojega sina ali teba poklicali v rezervo se boš zbudil

Tako je.

In kot sem omenil, prasica lajdrasta fašistična ni edina psihično bolana.

Takšnih prascev, fašistov bolanih je prav tako na tem forumu kar nekaj.

In tudi drugod. Te psihično bolane golazni je ogromno, zato pa je stanje katastrofalno.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 15.09.2025 ob 16:52
V Londonu se je te dni na ulicah zbralo vsaj 600 tisoč ljudi – po nekaterih virih celo do milijon. Razlog? Leta in leta voke politike, agresivna LGBTQ+ agenda, voke feminizem, nesposobni ali prodani politiki ter popolnoma odprta vrata za ilegalne migracije. Britanci so siti laži, izdaje in razkroja lastne družbe, zato so množično pokazali, da je potrpljenja konec. Govori se celo o kolapsu države.
Če potegnemo vzporednico s Slovenijo – pri nas je situacija glede koruptivnosti politike še slabša, le da zaostajamo par korakov pri navedenih agendah. In sicer Pri voke propagandi, voke feminizmu, nekritičnem uvajanju LGBTQ+ agende, politični prodanosti in migracijah smo še »v pripravah«, toda smer je ista. Kar danes vidimo v Londonu, se lahko jutri zgodi v Ljubljani, če ne bomo pravočasno ukrepali.
Zanimivo je, da se vse to dogaja prav ob obletnici največjih protestov v Sloveniji, se še spomnite? Ko je ljudstvo jasno povedalo, da ima dovolj. To bi moral biti resen opomin, da imamo še nekaj časa – a ne več veliko – da se prebudimo in ukrepamo, preden se znajdemo v popolnoma enakem kaosu kot Britanci.
Da ne bo nesporazuma, v drugih Angleških mestih ni nič drugače….

Robi ti kar pojdi v Rusijo, tam v Čečeniji geje mučijo in usmrtijo kar policaji. To ti bo všeč. Svoje ljube naciste imaš v Wagnerju, jih financira ruska država. Pa še imperializem imaš, Putin se je odločil, da domorodnemu plemenu osrednji rusiji uniči sveto goro.

To bo kot nalašč za tvojo fašistično dušo, kajne?

Kakšno resnico je pa napisal kreten? Da je Rusija bolj demokratična kot Evropa? V čem točno je pa Putin demokratičen? Krši vse pravice ljudi ves čas in pobija svoje nadprotnike. Med kovidom je bebo Robi norel, kako država krši pravice ljudi. Kako jih šele Putin krši!! Ampak zabita budala tega samodržca in morilca časti. Tam je zanj demokracija?! Zato mu pa ljudje povejo, naj tja spizdi pa izkusi to demokracijo, debil zabit.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa, 15.09.2025 ob 18:18

Kakšno resnico je pa napisal kreten? Da je Rusija bolj demokratična kot Evropa? V čem točno je pa Putin demokratičen? Krši vse pravice ljudi ves čas in pobija svoje nadprotnike. Med kovidom je bebo Robi norel, kako država krši pravice ljudi. Kako jih šele Putin krši!! Ampak zabita budala tega samodržca in morilca časti. Tam je zanj demokracija?! Zato mu pa ljudje povejo, naj tja spizdi pa izkusi to demokracijo, debil zabit.

Kretenije bluzi, nepismeni Robi. Popizdeva ker  Janša med kovidom ni pustil kifle jest, da pa Putin stera v zapor ljudi, ki so si drznili prinesti venec ob smrti Navalnega in so ti ljudje še zdaj v zaporu, je pa demokracija za debila. Kaj se z njim pregovarjate? Naj se z Grenivko menita, sta na istem nivoju

 

Rusija je demokratična ahahahhhahhhhhhhhhh

Iz Polja pišeš? Če je zate prisilna hospitalizacija uživanje svobode, potem da. Putin je resnično demokratični predsednik. In tudi Janšo je samo poštenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Odjebi, 15.09.2025 ob 15:32

Izvoliš tja in ne vračaj se.

TOČNO !

Avtor še sploh ni bil v Rusiji, ni videl kako navadni pocestni policaji skačejo v jarke zraven ceste ko se mimo peljejo črni audiji in VW multivani s črnimi šipami, če ne skoči v jarek se pa v jarek zvrne ker ga FSB sname  v luftu.

Samo z rusko demokracijo mi ne srat !

Skoraj vsem je jasno, da je Bruselj leglo korupcije.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica boli, komentarji še bolj, 15.09.2025 ob 18:54

Skoraj vsem je jasno, da je Bruselj leglo korupcije.

bRUSELJ JE 10X BOLJ KORUPTIVEN KOT RUSIJA, samo da rusija svojim ljudem ne škoduje toliko kot Bruseljska lajdra

Resnica o političnih klovnih in medijskih cirkusih, ob katerih uživa zabita fuknjena čreda in se krega o levih in desnih psihopatih.

Klovnovske predstave se dogajajo, ker ste ljudje zabita fuknjena čreda.

https://www.facebook.com/reel/2161730310973544

Rusija je brez dvoma bolj demokratična od komunajzarske zlovenske greznice. 

Resnica o tej državi je tragikomična, saj se je največ zagrizenih komunistov na koncu zbralo prav v SDS. To je stranka, kjer so partijske knjižice zamenjali za nove članske izkaznice, ideološke parole pa prebarvali v modro.
In potem ti isti ljudje kričijo o komunistični Rusiji in o tem, kako nas še vedno ogrožajo Rusi. Koga pravzaprav lovijo komunajzarji ? Sami sebe. To je politična verzija igre kdo se boji črnega moža, le da se tukaj črni mož skriva v ogledalu na Trstenjakovi.
In Rusija bo vedno bolj demokratična, ker nima SDS komunajzarjev.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close