Če vam povzročajo škodo (PREBERI)
živali, kot so miši, srne, medvedi, prašiči, volkovi, podgane, mravlje, bramorji, polži in tako naprej jim nastavite zanko, strup, jih iztrebite, prepodite, ujamete, odstrelite in tako naprej, če vam povzročajo, škodo, vam kradejo, uničujejo, vas ogrožajo, vam grozijo, vam se gnusijo…
TODA POLITIKE IN DRUGO DRŽAVNO GOLAZEN SLUZASTO, ZLOČINSKO UNIČUJOČO, ŠKODLJIVO PA PODPIRATE IN CELO GLASUJETE ZA NJIH IN JIH ČASTITE, HVALITE, PREŽIVLJATE,HRANITE, NAPAJATE , REDITE, BRANITE,UBOGATE IN ŠE VEČ.
ZBUDITE SE DUŠE NEBUDNE!
Še ena:
Ste sploh kdaj pomislili?
Sekajo 300 let in več stara drevesa , bajte in gradove stare nekoč zločinskih veljakov ali po smrti šele spoštovanih ljudi pa če so že 100 let stare in nekaj več, ščitijo, kot neko sveto zapuščino, da plac zasedajo pa čeprav razpadajo. Iz 300 let starega drevesa dajo narediti mizo ali omaro zase bogate, za vas revne ostane žaganje ter tako stisnjen iveral, da ga drago plačate med tem, ko si natisnejo bilijone evrov in si jih razdelijo vam pa pustijo minimalca nad jurja ki vam ga dodatno obdavčijo in na glave inflacijo obesijo.
Zavrnejo vam socialne pomoči ki ste jo vi leta plačevali ker presegate v nečem 1 evro , oni pa cev za 900 tisoč evrov na ogled postavijo.
Na spiskih za stanovanja vas na dol prestavljajo, nad vas tujce pripišejo, sami pa v vilah ki ste jih vi plačali živijo.
Če jim vi davka ne plačate vas zaprejo in orubijo, če pa ga oni ne pa si med seboj odpustijo ter se dodatno nagradijo.
Delo in plače vam enako ne vrednotijo in sebi izplačujejo mnogokratnike, ko pa se plača denarna kazen so pa z vami enaki in plačajo enako ali pa nič med tem ko vi vse.
Darko902, 14.09.2025 ob 22:32
Še ena:
Ste sploh kdaj pomislili?
Sekajo 300 let in več stara drevesa , bajte in gradove stare nekoč zločinskih veljakov ali po smrti šele spoštovanih ljudi pa če so že 100 let stare in nekaj več, ščitijo, kot neko sveto zapuščino, da plac zasedajo pa čeprav razpadajo. Iz 300 let starega drevesa dajo narediti mizo ali omaro zase bogate, za vas revne ostane žaganje ter tako stisnjen iveral, da ga drago plačate med tem, ko si natisnejo bilijone evrov in si jih razdelijo vam pa pustijo minimalca nad jurja ki vam ga dodatno obdavčijo in na glave inflacijo obesijo.
Zavrnejo vam socialne pomoči ki ste jo vi leta plačevali ker presegate v nečem 1 evro , oni pa cev za 900 tisoč evrov na ogled postavijo.
Na spiskih za stanovanja vas na dol prestavljajo, nad vas tujce pripišejo, sami pa v vilah ki ste jih vi plačali živijo.
Če jim vi davka ne plačate vas zaprejo in orubijo, če pa ga oni ne pa si med seboj odpustijo ter se dodatno nagradijo.
Delo in plače vam enako ne vrednotijo in sebi izplačujejo mnogokratnike, ko pa se plača denarna kazen so pa z vami enaki in plačajo enako ali pa nič med tem ko vi vse.
Forum je zaprt za komentiranje.
