Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bravo, strelci! Znebiti se je treba desnjakarske golazni enkrat za vselej!

Bravo, strelci! Znebiti se je treba desnjakarske golazni enkrat za vselej!

Naslednji naj bo Trump!

Potem Netanjahu in Putin.

Potem Orban.

Potem Orbanov najboljši prijatelj, ki mu je v tradiciji izdajalskega kolaborantstva prodal Slovenijo.

 

In bo svet neskončno lepši!

Odgovor na objavo uporabnika
Za desnjakarje je nasilje itak samo samoobramba! Torej se sami obranimo pred desnjakarji!, 14.09.2025 ob 20:03

Naslednji naj bo Trump!

Potem Netanjahu in Putin.

Potem Orban.

Potem Orbanov najboljši prijatelj, ki mu je v tradiciji izdajalskega kolaborantstva prodal Slovenijo.

 

In bo svet neskončno lepši!

Upam, da je kdo posredoval tvoj prispevek pristojnim organom. Ker tole je pa pozivanje k nasilju in k atentatom na določene ljudi.

A bejz no trol od avtorja.  Upam da te vsaj dobro plačajo.

IP izsleden in z objavo vred posredovan policiji.

Je spet eden izmed onih dni ko kuro meče?

Za IP tracker al nekaj takega.

Ali se da morda poslati na policijo tudi IP od tistih oseb, ki tako  zaničevalno, prostaško in sovražno pišejo o osebah iz političnega in družbenega življenja in pišejo o stvareh” ki so jih nekje “”slišali”” brez konkretnih dokazov”.

Naslednji boš ti zaradi spodbujanja sovraštva, preganjal te bo sam veliki Trump in za njim Veliki Janša, tvoja pedrska Pernata podgana ti pa ne bo zarad slavospeva levici ama pol kurca ne pomagala da se izogneš rešetkam.

Spizdi maderfaker, pa golobčka svojega rešitelja in nabijalca novih davkov obkroži.

Za kaj resnejšega od hujskanja te itak ni dost v gatah. Nazadnje ti bo pernato podgano smaknila prej stara baba kot ti ki se znaš sam duvat brez ene samcate podlage.

Odgovor na objavo uporabnika
mamka Miška, 14.09.2025 ob 20:20

Za IP tracker al nekaj takega.

Ali se da morda poslati na policijo tudi IP od tistih oseb, ki tako  zaničevalno, prostaško in sovražno pišejo o osebah iz političnega in družbenega življenja in pišejo o stvareh” ki so jih nekje “”slišali”” brez konkretnih dokazov”.

Ojoj Mamka miška, a ko so pa Janšo tukaj blatili do podna, te pa ni mikalo da bi modu predlagala ip tracker ti hašišarska levakarska pićkica?

Zgnij v svoji mali sobici pri atiju ki je star že skor 100 let, ti se pa pri 70ih še kar šlepaš nanj.  Sram te bodi.

 

Kaj pa če je na javnem omrežju…ti trol blentavi

    Kako to da si pozabil na golobčka? A ta ni v kvoti? Strelski?

 

Odgovor na objavo uporabnika
IP tracker – Anonymous, 14.09.2025 ob 20:15

IP izsleden in z objavo vred posredovan policiji.

Hahaha! Ti woke snežinkica!

Daj, objavi ta famozni IP naslov, da se bodo še krave lahko smejale!

Naslednji naj bo Trump!

Potem Netanjahu in Putin.

Potem Orban.

Potem Orbanov najboljši prijatelj, ki mu je v tradiciji izdajalskega kolaborantstva prodal Slovenijo.

In bo svet neskončno lepši!

A ti si Hitlerjev naslednik? On je tudi rekel, da bo svet veliko lepsi, ce bo pospravil nekaj ljudi. Vsi vemo, kako je koncal. Tudi ti bos tako, ce te ne bodo prej vrgli v arest za pozivanja k atentatom.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close