Bravo, strelci! Znebiti se je treba desnjakarske golazni enkrat za vselej!
Za desnjakarje je nasilje itak samo samoobramba! Torej se sami obranimo pred desnjakarji!, 14.09.2025 ob 20:03
Naslednji naj bo Trump!
Potem Netanjahu in Putin.
Potem Orban.
Potem Orbanov najboljši prijatelj, ki mu je v tradiciji izdajalskega kolaborantstva prodal Slovenijo.
In bo svet neskončno lepši!
Upam, da je kdo posredoval tvoj prispevek pristojnim organom. Ker tole je pa pozivanje k nasilju in k atentatom na določene ljudi.
Naslednji boš ti zaradi spodbujanja sovraštva, preganjal te bo sam veliki Trump in za njim Veliki Janša, tvoja pedrska Pernata podgana ti pa ne bo zarad slavospeva levici ama pol kurca ne pomagala da se izogneš rešetkam.
Spizdi maderfaker, pa golobčka svojega rešitelja in nabijalca novih davkov obkroži.
Za kaj resnejšega od hujskanja te itak ni dost v gatah. Nazadnje ti bo pernato podgano smaknila prej stara baba kot ti ki se znaš sam duvat brez ene samcate podlage.
mamka Miška, 14.09.2025 ob 20:20
Za IP tracker al nekaj takega.
Ali se da morda poslati na policijo tudi IP od tistih oseb, ki tako zaničevalno, prostaško in sovražno pišejo o osebah iz političnega in družbenega življenja in pišejo o stvareh” ki so jih nekje “”slišali”” brez konkretnih dokazov”.
Ojoj Mamka miška, a ko so pa Janšo tukaj blatili do podna, te pa ni mikalo da bi modu predlagala ip tracker ti hašišarska levakarska pićkica?
Zgnij v svoji mali sobici pri atiju ki je star že skor 100 let, ti se pa pri 70ih še kar šlepaš nanj. Sram te bodi.
Naslednji naj bo Trump!
Potem Netanjahu in Putin.
Potem Orban.
Potem Orbanov najboljši prijatelj, ki mu je v tradiciji izdajalskega kolaborantstva prodal Slovenijo.
In bo svet neskončno lepši!
A ti si Hitlerjev naslednik? On je tudi rekel, da bo svet veliko lepsi, ce bo pospravil nekaj ljudi. Vsi vemo, kako je koncal. Tudi ti bos tako, ce te ne bodo prej vrgli v arest za pozivanja k atentatom.
Forum je zaprt za komentiranje.