Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Iščem debelega, plešastega, starega z umetnimi zobmi

Iščem debelega, plešastega, starega z umetnimi zobmi

Se najde junak, po možnosti kosmat ko opica, najbolj pa po hrbtu?

Tudi znojiš se lahko kot prašič in prdiš ter rigaš skoz, men je glavno, da sploh dobim dedca!

Jebenti, vas pa se ni prijela ameriška antimoška agenda, ki (skrajšano) govori: Z lahkoto živim brez moškega…

Odgovor na objavo uporabnika
Sprijaznjena z nizko vrednostjo, 13.09.2025 ob 22:50

Se najde junak, po možnosti kosmat ko opica, najbolj pa po hrbtu?

Tudi znojiš se lahko kot prašič in prdiš ter rigaš skoz, men je glavno, da sploh dobim dedca!

kura je xpustila standardne pod minimum hehe….v sili hudic se muhe žre hehe

Zgleda, da ne bo tuki nič. Tuki gor so samo lepi, fit, z mišici, nič kosmati….. zabavno, mal za se nasmejat….bravo

Kako nič kosmati? Kosmati med nogami, po rokah in po nogah, po prsih, lasati in nekateri brkati in bradati.

Pa dobro no. Prasci skoraj nič ne švicajo. Zakaaj mamo to glupo primerjavo???!??!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno115, 14.09.2025 ob 20:50

Zgleda, da ne bo tuki nič. Tuki gor so samo lepi, fit, z mišici, nič kosmati….. zabavno, mal za se nasmejat….bravo

Hvala. Javil se ni pa še noben star pleško, pa mrgoli jih pri nas!

Edino @Anonimno3469 je izvzet iz opisa, on je übermensch!

Atletski, fit, lep bogat, poln otrok. In semena. Kakovostnega!! On je 10ka, jaz pa enica, ponoči v temi pa slaba dvojka…. Ni kej takle mamo.

 

Na monu si. Nimajo tu dedci za umetne zobe. Zmečejo vso socialno al pa minimalce za kurbe. Pa kaj preveč debeli tud niso. Od matere pokojnina pač težko krije vse stroške in še hrano za sebe in za otročke v telesih starih dedcev. Jedo premišljene obroke 🙂 Tk da….spusti standarde. Nč debelih (menjaj to z mehkimi s ploščato ritjo od sedenja za ekranom) in nič zob. Pa za blender našparaj da ga boš lažje futrala.

jaz smrdim ko svinja, prdim kot dihur, kosmat sem kot medved.

ne da prasci skoraj nič ne švicajo. Prasci popolnoma nič ne švicajo, ker nimajo znojnic.

ti sprijaznjena, ceniš se pa ti čisto nič. ?

Mihač! O pleši in protezi pa nič ne pišeš?

Ne vem če boš avtorici ustrezal

Odgovor na objavo uporabnika
nič ne vem, ker sem zabit, 14.09.2025 ob 21:30

ne da prasci skoraj nič ne švicajo. Prasci popolnoma nič ne švicajo, ker nimajo znojnic.

Bolj malo vem, ker prasci niso moje področje!

Tudi takšni mislijo da si zaslužijo IG bejbo križano z njihvo mamico in prostitutko za katero parkrat letno zberejo 🙂

Tuki gor smo vsi prsati in fit. Ne glede na spol.

 

Pametna, ti ga vsaj nobena ne bo prevzela.

Jaz pa bi rada takšnega brez zob, ker rada pasiram župce.

Odgovor na objavo uporabnika
Julčka, 14.09.2025 ob 21:49

Jaz pa bi rada takšnega brez zob, ker rada pasiram župce.

Najbolš, da takega v plenici,lh recikliraš plastiko, sicer je plastike v plenicah bolj malo.

Bemtiš, kt da bi naenkrat vse mene hotle met.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close