Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Angleži imajo dovolj multikulti

Angleži imajo dovolj multikulti

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/na-shodu-proti-priseljencem-vec-kot-100-000-ljudi-na-protiprotestu-5000/757503

pei nas pa še vedno mantra velkome..

Islamizacija evrope…..zakaj in kako?!??!

“Islamizacija Evrope” ni naraven proces, ampak načrtovan paradoks:

– Zahod razbija muslimanske države → migranti pridejo v Evropo.

– Kapital izkorišča migrante → domačini se jezijo.

– Politiki hujskajo strah pred islamom → upravičijo vojne in represijo.

– Medtem pa imperij (ZDA, EU, Izrael) drži niti v rokah in obvladuje oba pola.

Multikulturalizem se uporablja kot orodje razdora: domačini proti migrantov, kristjani proti muslimanom.

Namesto da bi ljudje skupaj napadli vladajoče elite, se kregajo med sabo (“oni so problem!”).

Elita v ozadju uporablja migrantsko temo za volilno manipulacijo – desnica straši pred islamom, levica pa igra na karto humanizma

Kronologija Slovenije in migrantske krize

 

1990–2004: tranzicija in EU/NATO

 

Slovenija je kot nova država želela biti “pridna učenka Zahoda”.

 

Desni (Janša, DEMOS) so zagovarjali članstvo v NATO, levi (LDS, Kučanov krog) pa v EU – oboji so podpirali integracijo v strukture, ki so kasneje upravljale migracijske tokove.

 

Ključen moment: podpis Schengenskega sporazuma, kjer je Slovenija postala del varovanja zunanjih meja EU, hkrati pa orodje Bruslja.

 

2004–2014: članstvo in globalne vojne

 

Vstop v EU in NATO → Slovenija avtomatsko del migrantske poti.

 

Vojne v Iraku, Afganistanu, Libiji in Siriji, ki jih je sprožil Zahod, so začele generirati valove beguncev.

 

Slovenski vojaki so sodelovali v “misijah miru” (dejansko okupacijah) – s tem smo posredno pomagali ustvariti pogoje za migracije.

 

Levi in desni so bili tukaj z roko v roki: desni zaradi lojalnosti ZDA, levi zaradi lojalnosti Bruslju.

 

2015: migrantski val

 

Kulminacija: množice migrantov čez balkansko pot.

 

Vlada Mira Cerarja (levica) je sprva zagovarjala humanitarnost → a realnost je pokazala kaos, neobvladljivost, kriminal.

 

Janša in desni so tulili proti “invaziji”, a dejansko tudi sami soodgovorni (ker podpirajo NATO politike, ki sprožajo vojne).

 

Rezultat: bodeča žica, militarizacija meje, a brez resnega strateškega odgovora.

 

2016–2020: politična instrumentalizacija

 

Levica: govori o solidarnosti, a hkrati praktično sodeluje z EU v “kvotnem sistemu” – brez resne zaščite države.

 

Desnica (Janša, SDS): uporablja migracije kot glavno strašilo, s čimer mobilizira volilno bazo.

 

V resnici pa obe strani izvajata isto: poslušnost Bruslju in Washingtonu.

 

2021–danes

 

Golobova vlada: retorika “liberalne Evrope”, a praksa je enaka – Slovenija se podreja mehanizmom EU (Frontex, kvote, humanitarne obveze).

 

Janša v opoziciji: še naprej gradi na anti-migrantski paniki, čeprav v času svojih vlad ni ustavil niti enega mehanizma, ki jih poganja.

 

Levi in desni skupaj ignorirajo bistvo: da migracijsko krizo ustvarjajo globalne vojne, neoliberalne politike in EU/NATO struktura, ki Sloveniji ne pusti samostojnega odločanja.

Levi: migracije zavijajo v “solidarnost”, a realno samo izvajajo ukaze Bruslja.

 

Desni: migracije zavijajo v “obrambni boj”, a realno podpirajo iste vojne, ki migracije povzročajo.

 

Resnica: oboji so vazali imperija. Migrantska kriza ni notranja slovenska odločitev, ampak posledica globalne igre, kjer je Slovenija kmet na šahovnici.

 

gpt

 

bla bla bla

Beri Starmerjeve zakone. Postalo ti bo jasno, da stiska samo en pol. In to niso ilegalci.

Limate tukaj linke od RTV Slo. Na greznico RTVSlo se gre samo pogledat toliko, da vidiš, kateri drek ti servirajo ta dan.

In RTV Slo servira drek o 100.000 skrajnih desničarjih. (Mimogrede, pejte podpisat za ukinitev prisilnega RTV prispevka, ki ga plačujete. Podpišeš elektronsko na E-upravi ali greš peš na UE. Do 30.10.2025.)

Po resnico se gre pa na X, Rumble, YT tudi (so nekaj zrahljali cenzuro).
Kar nekaj kanalov je včeraj v živo prenašalo shod v Londonu. Zbralo se je TRI MILIJONE ljudi. Nobeni skrajni desničarji, ampak samo ljudje, normalni ljudje, kot sem jaz, vi, ti in mi, ki si želimo zgolj normalno živeti v svoji državi.

Govorci so bili številni znani aktivisti (ne, RTV Slo greznica teh ne kaže, že več let jih poznamo mi, ki spremljamo alternativne kanale), aktivisti in politiki iz Velike Britanije in Evrope. Prišla je Eva V. z Nizozemske, Tarczynski s Poljske, Simion iz Romunije, na daljavo se je oglasil Elon M., Ezra Levant je priletel iz Kanade,…In Britanci so bili seveda govorci. A sem koga izven GB izpustila?

Slava angleškim patritiom, slava Tommyju Robinsonu! Velika Britanija je že tako zavožena, da beli rasi v Veliki Britaniji ostane samo še “Fight or die!”

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close