Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek nemci so dokazano potomci rzsov

nemci so dokazano potomci rzsov

kak vojni dokumentarc si poglejte.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5625, 13.09.2025 ob 20:56

kak vojni dokumentarc si poglejte.

Nemci so potomci židov.Malo zgodovino obnovi.

Mi Bavarci  na Loškem nismo potomci židov, tudi ne ćefurjev, kako dobrosrčni in odprti smo pa priča niger v grbu, kje drugje imate črnuha v grbu ?

Odgovor na objavo uporabnika
Zuid, 14.09.2025 ob 06:22

Nemci so potomci židov.Malo zgodovino obnovi.

neumno si, zabito , nerazgledano, neuko z dna družbene lestvice. ko so rusi vdrli v berlin leta 45 so posilili okrog pol milijona berlinčank, od 10 20 do 50 let, kar je prišlo pod roke. to so počeli po vsej nemčiji, kamor so stopili, kaj misliš, da so te ženske splavile, kdo pa je takrat to znal, saj ni bilo nikogar, vs eje bilo porušeno. živeli so kot podgane. posilstva so bila cena za podpiranje nacističnega režima, ki ga je vodil norec hitler, v sloveniji pa bela garda domobranci.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5082, 14.09.2025 ob 10:42

neumno si, zabito , nerazgledano, neuko z dna družbene lestvice. ko so rusi vdrli v berlin leta 45 so posilili okrog pol milijona berlinčank, od 10 20 do 50 let, kar je prišlo pod roke. to so počeli po vsej nemčiji, kamor so stopili, kaj misliš, da so te ženske splavile, kdo pa je takrat to znal, saj ni bilo nikogar, vs eje bilo porušeno. živeli so kot podgane. posilstva so bila cena za podpiranje nacističnega režima, ki ga je vodil norec hitler, v sloveniji pa bela garda domobranci.

 

Ćefur zahojen, pojma nimaš, seveda so splavljale, če ne namenoma pa nenamenoma, genom podljudi preprosto ni kompatibilen z genomom ljudi in nadljudi, torej je plod sam od sebe odmrl.

Če je podljud premagal nadljuda, ali to pomeni da je bil v bistvu ta podljud nadljud?

Odgovor na objavo uporabnika
Uganka, 14.09.2025 ob 17:31

Če je podljud premagal nadljuda, ali to pomeni da je bil v bistvu ta podljud nadljud?

pametno vprašanje heh, kvalitetno si ga v rit pofu…..dejstvo je da so nemci napol rusi

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close